Clany w Xfire

to pytanie kieruje do użytkowników komunikatora Xfire, jak dodać klan do Xfire?

Oczywiście musisz być zarejestrowany, aby założyć klan. Po zalogowaniu i potwierdzeniu swojego e-maila wejdź na stronę: http://www.xfire.com/clans/ i kliknij na żółty przycisk Create your own - po kliknięciu wpisujesz nazwę klanu, krótką nazwę (skrót) oraz wybierasz, czy jest to klan, drużyna,skład itd. I tyle, potem dodajesz gry klanowe.

ale czy ten przycisk nie oznacza utworzenia klanu?

A chyba o to ci chodziło? Jak nie to wybacz :glupek2: Chodzi o to jak dołączyć do jakiegoś?

tak właśnie

No to ta strona co ci podałem to tym razem nie ten drugi przycisk, a pierszy; Find a clan to join, wpisujesz nazwe i znalazles, potem juz sobie poradzisz.

no tak, znalazłem i co dalej, bo zielony jestem :frowning:

Gdy już znajdziesz, to kliknij na niego i obok kliknij na Join clan, lub jesli to jest skład to kliknij na Join squad itd. W okienku które się otworzy wpisz wiadomośc do jaka zostanie wysłana do zarządu klanu/składu itd. obok twojego podania o dołączenie. jak skończysz pisać to wciśnij Submit Application i wysłane, teraz tylko czekac.

a co wpisać w tej wiadomości?

Wpisz wedle uznania, np. Nazywam się … i chciałbym dołączyć do waszego klanu. Z góry bardzo dziękuję za przyjęcie. Możesz wpisać cos zupełnie innego, co chcesz. Takie krótkie CV, dlaczego chciałbys dojsć do nich itd. tak napisać aby cie wzięli.

chyba rozumiem, a napisać to po angielsku czy po polsku? jak napiszę i wyślę to później mnie jakoś powiadomią czy mnie przyjęli czy nie?

Jeżeli to klan Polski to napisz po polsku, jeśli inny to po angielsku. Jeśli nie wiesz jaki to napisz po angielsku, ale napisz tez ze jestes polakiem. Jeśli przyjmą to powinieneś dostać cynka na maila, albo powiadomienie w komunikatorze, ewentualnie może nic nie dojść i sprawdzaj co jakis czas sam.

już wysłałem, zobaczymy

Dodane Wt, 3 mar 2009, 16:14

przyjęli mnie, dzięki adriank