CleanMyMac i AdGuard. Gdzie macOS zapisuje klucze licencji oprogramowania?

CleanMyMac i AdGuard jak ponownie instaluje mimo czyszczenia CleanMyMac np AdGuarda i wpisania w Finder Adguard i usunięcia wszystkiego co znalazł to po ponownej instalacji widzi dalej klucz.

Zgubiłem klucze zapisane do tych programów czy w macOS da się je gdzieś odczytać, czy przepadły mi?

Jeśli aplikacje były kupione ze sklepu Mac App Store, to klucze są przypisane do konta.

Nie. Kupione przez stronę WWW producenta. W App Store bym przepłacił więcej. To, że w App Store tak jest to wiem. Podobnie jak w Windows Store.

AdGuard nie ma w Mac App Store.

Drugi może masz na koncie adguard - jak nie masz danych to wpisuj na stronie każdy swój e-mail w formularz „nie pamiętam hasła”.

Do AdGuard kupiłem na Allegro na 3 stanowiska za niecałe 90 zł.

CleanMyMac przez stronę producenta. Nie ma opcji Zaloguj się itp tam. Kurczę nie da się odczytać z macOS? Najbardziej zależy mi na cleanmymac.

Gorzej jak to plik szyfrowany, wtedy pewnie tylko obie firmy znają mechanizm dekodowania jak po przeniesieniu na odświeżony OS lub nowszy sprzęt plik sprawdza jakie są podzespoły.

CleanMyMac napisałem przez formularz na stronie. Do AdGuarda dało się odczytać klucz pod Windowsem 10 na laptopie rodziców.

Jeszcze ciekawostka. Może się komuś przydać.

Jak ktoś pod macOS ma problem z wbudowanym VPN w AdGuard, ze mu wolniej pobiera to odpisali mi, żeby w Zaawansowanych ustawieniach połączenia łan lub Wi-Fi ustawić Proxy na automatyczne.

Odpowiedz od CleanMyMac dostałem, żeby kliknąć w Czata i tam pisać. Czat się nie wczytuje, Firefox i Safari wywalają zbyt długi czas oczekiwania na odpowiedz serwera.

Może ktoś tutaj by poszukał na jakichś forach angielskich i pomógł jak ma chęć.

I zagadka rozwiązana… dostałeś klucz mailem. Sprawdź spam.