Clive Barker's Jericho- problem z uruchomieniem

Cześć.

Mam problem z uruchomieniem gry Jericho. Mianowicie pojawia mi się ten komunikat:

8k5j.png

Okazuje się, że muszę zainstalować PhysX w wersji 7.03.21. Gdy go instaluję pojawia się komunikat, że na komputerze mam niby wersję 913.06.04. Mam zalecenie usunąć tą wersję w Programy i funkcje, ale na liście nie ma żadnej wzmianki o PhysX. Jak więc usunąć to ustrojstwo?

y3i8.png

Bardzo proszę o pomoc.

Zainstaluj nowe sterowniki do grafiki, a w nich już jest nowa wersja PhysX’a.

Nie zainstaluje bo mam Radeona. Do uruchomienia Jericho jest wymagana stara wersja PhysXa 7.02.21 żadna inna. Bez niej nie uruchomię gry.

To napisz do dystrybutora/sprzedającego - CD-Action (chyba tam ost była ta gra w promocji), o udostępnienie w/w PhysXa - skoro dają grę która wymaga starszych sterów - niech je podadzą, albo wskażą skąd pobrać :wink:

No właśnie udostępnili je na płycie, nawet uprzedzili, że będzie wymagana taka wersja PhysX, to dziwne bo wcześniej nie instalowałem Physxa, bo przecież mam Radeona. Może to przez Gothica 3, bo wyskoczyło mi, że on zawiera jakieś śmieci z Physxem.

Pobierz ze strony nvidii najnowszą wersję physx i ją zainstaluj

http://www.nvidia.pl/object/physx-9.13. … er-pl.html

Później poszukaj w panelu odinstaluj lub zmień program wpisu nvidia physx, po odinstalowaniu najnowszej wersji rozpocznij instalację physx v7.x.

Nic z tych rzeczy nie pomogło, mimo to dzięki za pomoc. Dopiero instalacja czystego Windows 8.1 pozwoliła mi zagrać w tą grę.