CloneCD nagrywa Płyty DVD

Jak w temacie mam pytanie czy tym programem CloneCD można kopiować filmy DVD czy potrzebny jest CloneDVD?Czy coś takiego.

Clone CD nie kopjuje płyt DVD. A CloneDVD zajmuje się płytkami z filmami itp. :hmmm:

Alcohol 120% :slight_smile:

CloneCD to idealny program do tworzenia kopii zapasowych dysków CD/DVD, zarówno tych z muzyką, jak i z danymi. Niezwykle prosty interfejs pozwala polecić go również początkującym http://www.pcworld.pl/pojedynek/37.html ???Tu jest napisane inaczej?

Usiłowałem wielokrotnie stworzyć kopię płytki DVD clonem CD i wszytkie próby kończyły się fiaskiem - program umożliwia tworzenie kopii zapasowych płyt CD :wink:

ok :lol:

Złączono Posta : 12.07.2006 (Sro) 23:57

A Clon DVD dobry jest?

TAK można. Przed chwilą to sprawdziłem. Zrobiłem programem CloneCD obraz płyty DVD Video, zamontowałem w wirtualnym napędzie Virtual CloneDrive i odtworzyłem film w PowerDVD. Ale kryptoreklama. Pozdrawiam.

Ps. CloneDVD też jest dobry.

nie polecam. Alcohol 120% ma więcej opcji i mozliwości :slight_smile:

… :hmmm:

Czyli nie jestes przekonany? A może mi się udało dlatego, że mam równierz zainstalowany CloneDVD2 i może jakoś w tle współpracują? No nie wiem, w każdym razie napisałem prawdę.

Oczywiście super program, ale gdy potrzeba tylko zrobić obraz płyty to dużo opcji nie jest potrzebne. I tu CloneCd i CloneDVD są nieocenione. Pozdrawiam.

CloneCD nie obsługuje płyt DVD. Polecam aplikację o podobnej nazwie- CloneDVD :smiley:

więc odpowiedź jest chyba jasna … Clone DVD nie kopjuje :expressionless:

Oczywiście obsługuje płyty DVD ale dopiero od ostatnich wersji

Potwierdzam.

Można także skopiować płytę DVD. Posiadam dwa napędy DVD i skopiowałem bezpośrednio w locie.