Cloudflare + nginx proxy menadżer error timeout

Cześć wszystkim!

Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc rozwiązać pewien problem, z którym się borykam. Chciałbym opisać swoją sytuację i prosić o porady lub wskazówki.

Obecnie korzystam z usług Cloudflare jako serwera DNS oraz proxy NGINX jako rozwiązania reverse proxy. Moją domenę skierowałem na Cloudflare, aby skorzystać z ich usług ochrony i przyspieszenia strony. Dodatkowo, używam kontenerów Docker w swoim środowisku.

Po skonfigurowaniu NGINX Proxy Managera i odpowiednich portów w mojej konfiguracji proxy NGINX, nadal otrzymuję błąd „timeout 523” po wejściu na moją subdomenę. Wydaje się, że istnieje problem z połączeniem między Cloudflare a moim serwerem, co powoduje, że żądanie zostaje przerwane.

Próbowałem różnych rozwiązań, ale nadal nie udało mi się naprawić tego problemu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w pracy z proxy NGINX w połączeniu z Cloudflare i może mi pomóc znaleźć rozwiązanie? Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady lub sugestie, które mogą mi pomóc znaleźć przyczynę błędu timeout 523.