Cloudflaressl.com

Kilkakrotnie podczas przeglądania netu pojawił się komunikat Kasperskiego, że strona  : ssl277308cloudflaressl.com chce nawiązać połączenie ale Kis podaje, ze strona ta ma błędny certyfikat, więc czy ma kontynuować czy rozłączyć . Oczywiście zawsze klikałam , by rozłączył ale nie daje mi ona spokoju. Wygląda na to, że ktoś stara się o dostęp do komputera…

Próbowałam sprawdzić co to takiego ale z tłumaczenia na polski nie bardzo rozumiem :frowning:

Podobno coś powinnam wyrzucić z dysku albo coś zablokować, bo autorzy tego nie mają ponoć przyjaznych zamiarów :wink:

Bardzo proszę o bliższe info i wskazówki , za co bardzo dziękuję :wink:

Problem nadal istnieje :frowning: kilkakrotnie w ciągu krótkiego bycia w necie.

zauważyłam, wczoraj,  że być może ma ta strona powiązania m.innymi  ze stroną internetową Ryanair-a,

bowiem nie chce się otworzyć ( wczytać) jego strona, choć w ubiegłych latach nie było z tym problemów a ikonka i adres są prawidłowe

Obserwując na lewej części dolnego ekranu z jakimi stronami się łączy i pobiera dane zauważyłam właśnie ten adres.

W necie są info od użytkowników mających problemy właśnie z cloudflaressl  a tego chcę uniknąć. Nie chcę też być “mądrzejsza” do KIS zezwalając na wczytanie strony mimo złego certyfikatu.

Serdeczne dzięki za sugestie :wink:

 

 CloudFlare nie jest szkodliwe: