CM 10.2 - Bateria się drenuje

Wgrałem na Samsunga Galaxy Trend moda CM 10.2 bo Usługi Google Play zżerały mi baterię. Teraz to samo mam na modzie (niedawno czytałem że posiadacze niestandardowych romów właśnie są narażeni na drenaż baterii). Najpierw myślałem, że to aplikacje w tle, zatrzymałem je oraz wyczyściłem Cache i nie pomogło. Wszedłem w “Bateria” i zobaczyłem ,ze Sklep Google Play zżera mi najwięcej, bo aż 62% użycia baterii idzie na tą aplikację. No to zatrzymałem ją i wyczyściłem Cache. Nic z tego. Bateria się drenuje a Sklep Google Play nie działa w tle bo wymusiłem jego zatrzymanie. To musiały być Usługi Google Play. No więc sięgnąłem po aplikację GService Fix, która naprawia problem z drenażem baterii powodowanym przez Usługi Google Play i… nie pomogła. Ja już rozkładam ręce. Jest może inny sposób na to, żeby bateria mi się nie drenowała na tym CMie? Chętniej bym wolał dostać PS4 Pro na święta niż nowy smartfon z musu. Potrzebuję smartfona do sprzedaży i wymiany przedmiotów na Steamie, tak mówię, gdybyście chcieli mi powiedzieć, żebym kupił sobie “cegłę”.