CM11 czy CM12 dla N7100?

Witam.

Głowie się jakiego CM wgrać. Na oficjalnej stronie jako najnowszy jest nightly CM11, a na XDA jest beta CM12. Miał ktoś styczność z jednym i drugim i co lepiej i stabilniej działa?

Co prócz RADIA FM i obsługi rysika (choć oba można doinstalować) jeszcze nie działa?

polecam slimrom :slight_smile:

cm12 jeszcze sporo problemów jest wiec nie polecam za jakis czas to tak.

 

wersja nighly czesto są nawet jak stabilne tylko trzeba trafić na sprawdzony build jak jest np aktualizowany codziennie.

 

np najnowszy nightly nie trybi coś warto sprawdzić kilka poprzednich wersji.

Dzięki za informację. Wczoraj zainstalowałem najnowszy CM11 i wszystko jest ok prócz czujniki zbliżenia podczas połączenia i zakańczania połączeń. Czujnik po przystawieniu ucha czy ręki od razu działa ale wybudza ekran po odsunięciu dopiero po kilku sekundach lub nie robi tego wcale. Czasem też po właczeniu z powrotem ekranu nie działają przyciski na ekranie więc nie można zakończyć rozmowy.

 

Pójdę za twoją radą i spróbuję kilka poprzednich.

 

P.S Jednak winna jest pęknięta szybka, która zasłania czujnik zbliżeniowy. W romach Samsungowych nie było to tak czułe lub pękła mi akurat teraz bardziej :slight_smile: Jak w CM wyłączyć czujnik zbliżeniowy bo szukam i nie mogę tego nigdzie namierzyć.