Cmd.exe i inne konsole wylaczaja komputer

Czesc, po formacie zainstalowalem sterowniki z oryginalnych plyt - jak zwykle. Lecz po zresetowaniu komputera, aby sterowniki dzwieku byly wgrane w 100% zaczela pojawiac sie konsola ALCMTR.exe. Wpisalem w google czemu sie pojawia i tu zaczely sie problemy. Poszperalem na komorce co to jest (alcmtr.exe) i przewazaly wiadomosci ,usun to, najwyzej stracisz dzwiek, po czym zainstalujesz sterowniki ponownie". Zrobilem tak jak pisali. Problemy sie skonczyly. Do czasu… Podczas prob zalogowania sie do gry (League of Legends) wystapil blad. Wszedlem na support i musialem odpalic konsole cmd.exe po czym wpisac komendy. Chcialem ja wlaczyc - komputer sie zresetowal. Jak sie pozniej okazalo, byly to problemy Vectry. Dzisiaj zainstalowalem gre, lecz nie da sie jej wlaczyc, bo wyskakuje konsola i komputer sie wylacza. Co 2 wlaczenie komputera pokazuje sie cmd.exe i jeszcze 1, lecz nie znam nazwy i komputer sie uruchamia ponownie. Co mozna z tym zrobic, aby konsola nie powodowala restartu PCta i gra uruchamiala sie?

Parametry komputera:

NVidia 9600gt 512mb

Intel pentium 2,8 ghz

Windows XP sp3.

Napisz to tak, aby dało się zrozumieć.

Napiszę prościej - gdy pojawia się konsola, komputer samoczynnie się resetuje. Gdy w google wpisuję “cmd.exe” aby wyszukać rozwiązania problemu - komputer się resetuje. Teraz zainstalowałem grę, a gdy chcę ją wlączyć podczas ładowania również włącza się konsola. Oczywiście komputer się resetuje i nie mogę uruchomić gry.

Był taki wirus który sprawiał że uruchomienie cmd.exe restartowało komputer.

Rozwiązanie jest dość proste, formacik lub ręczne usuwanie.

Ale właśnie w tym problem, że takie coś stało się zaraz po formacie.

Dodane 18.06.2013 (Wt) 21:47

Do zamknięcia.