CMD resetuje komputer

Jak w temacie gdy załączam CMD to po 1s resetuje mi się komp. Czytałem na innych forach ale tam radzą sprawdzić czy mam wirusa, ale ja jestem pewien że nie bo wczoraj formatowałem dysk. I wczoraj działało dobrze. Nie pomaga przywrócenie systemu, ostatnich znanych dobrych konfiguracji i do tego nieraz nawet jak wczytuje strony to resetuje.

Mam windows xp.

Na pewno wirus,

Czyli zbyt wiele na nim nie masz, sformatuj jeszcze raz ale porządnie, skasuj wszystkie partycje, utwórz od nowa i zainstaluj os, ale nie podłączaj żadnych pendriveów zanim nie zainstalujesz antywirusa,

Najprawdopodobniej złapałeś wirusa właśnie z pendrivea, chyba że ściągałeś jakieś warezy z niesprawdzonych stron.

Czy posiadasz taki folder, jak :

C:\windows\minidump

A, w nim plik *.dmp? Zakładając, że partycja C, jest partycją systemową. Jeżeli to posiadasz to możesz zainstalować narzędzie Debugging Tools for windows

Nie posiadam takiego folderu. A co do formatowania to formatowałem wieloma sposobami i przez płytkę instalacyjną windows i przez linuxa. Niedawno zainstalowałem na całym dysku windows i własnie jest ten problem.

Może masz ustawiony pełny zrzut. Sprawdź czy w katalogu systemowym masz plik memory.dmp

Poza tym informacje o błędzie znajdziesz też w dziennikach systemowych.