Cmd samo się włącza win8.1

Od kilku dni mam problem z win 8.1 po właczeniu komputera włącza się konsoli i coś pobiera.Po pobraniu AVG wykrywa Filerepmaleware. Wysyłam zrzut ekranu z konsolą

Zastosuj się do opisu:

Otwórz Menedżer zadań Windows i kliknij zakładkę “Uruchamianie”. Sprawdź tę zakładkę i jeśli widzisz tam cmd to wyłącz

Zmień antywirusa na Defender lub Pandę Free, bo piszą ludzie, że z AVG są problemy…

Chciałbym to podsumować bardziej dosadnie, ale proszę Cię bardzo grzecznie, nie proponuj żadnych rozwiązań, jeśli nie masz pojęcia w czym rzecz.
Druga sprawa, już raz Cię upominałem, używaj Edycji posta.

@Spsodg Przepraszam, ale musiałem mu odpisać. Czekamy na wyniki skanów.

Przesyłam raport FRST.txt (61,9 KB)

Dołącz proszę pozostałe dwa, bo to nie wystarczy.

wysyłam trzy nowe raporty Additionnowy.txt (68,8 KB)
Shortcutnowy.txt (76,8 KB)

Frstnowy.txt (61,3 KB)

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Admin\Downloads
    fixlist.txt (20,7 KB)
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Jeśli masz włączoną - i tylko wtedy - synchronizację w Chrome to musisz ją zresetować. Tu opisano problem resetu synchronizacji
  4. To nie to samo co w punkcie 3. W Ustawieniach Zaawansowanych na samym dole uruchom Resetowanie ustawień. Resetuje tylko ustawienia, nie zakładki i hasła.
  5. Sprawdź w Ustawieniach Chrome -> Po uruchomieniu, ma być Otwórz stronę nowej karty
  6. Po kolejnym restarcie zrób skan FRST i wrzuć nowe pliki.

czy mam wysłać fixlog ?

Tak, razem z trzema nowymi po kolejnym skanowaniu.

Fixlog.txt (46,5 KB)
FRST1.txt (55,4 KB)

Addition1.txt (68,4 KB)
Shortcut1.txt (76,8 KB)

Zaobserwuj czy problem się powtarza.
Ogólnie została tylko kosmetyka, czyli usunięcie odniesień do plików lub skrótów do plików, które już nie istnieją.
Przygotuję plik jutro.

dziękuje za pomoc jutro odpiszę czy problem się powtarza

Tak jak pisałem. Fixlist, który usunie odniesienia do nieistniejących plików.
fixlist.txt (15,6 KB)
Dla pewności, uruchom skan po restarcie i wrzuć trzy pliki.

Przepraszam że tak późno wszystko zrobione i sprawdzone , żadnych problemów po uruchomieniu komputera.