Cms do gotowej strony

witam

potrzebuje dobry cms już do zrobionej strony. obecnie używam CutNews, jest prosty i to jego duży plus, ale nie zadawala mnie jego mozliwości edycji tekstu i dąłaczania róznych mediów.

poszukuję skryptu php (może być z bazą dancyh) do edycji tekstów na stronie, dodawanie nowych artykułów, komentarzy, zdjeć, playerów z youtube. Możliwość dodawania urzytkowników. Co polecacie?

php-nuke

czy jesteś pewien, ze ten skrypt moze zarządzać treścią na stronach gotowego serwisu? bo ja nie chce tworzyc nowego serwisu, potrzebuje skryptu, który dodam do już gotowych stron.

Możesz jaśniej, bo nie bardzo rozumiem jak chcesz to zrobić???

mam na myśli taką sytuacje:

zrobiłem strone www, niewielką - kilka podstron, np: http://www.juwenalia.szczecin.pl/

i chce użyć jakiś cms aby zarządzać treścia tej gotowej strony.

Nie chce korzystać z gotowych cms-portal typu joomla.

Raczej czegoś takiego nie znajdziesz, chyba że np użyjesz wyżej wspomnianą joomle, dostosujesz do niej szablon, przerzucisz teksty itd.

myślę, że już dawno coś takiego powstało, lub można podpiąć inne rozwiązanie, tak jak to opisałem powyżej.

OK, idąc waszym tokiem myślenia: jaki jest cms, w którym najprościej edytuje się szablon? waszym zdaniem.

Chodzi Ci o taki edytor treści online ? tak, żeby zarządzać treścią przez przeglądarkę ?

tak, najlepiej z dobrym edytorem WYSWIG