Cms do gotowej strony

(Maryo) #1

witam

potrzebuje dobry cms już do zrobionej strony. obecnie używam CutNews, jest prosty i to jego duży plus, ale nie zadawala mnie jego mozliwości edycji tekstu i dąłaczania róznych mediów.

poszukuję skryptu php (może być z bazą dancyh) do edycji tekstów na stronie, dodawanie nowych artykułów, komentarzy, zdjeć, playerów z youtube. Możliwość dodawania urzytkowników. Co polecacie?

(Blotny) #2

php-nuke

(Maryo) #3

czy jesteś pewien, ze ten skrypt moze zarządzać treścią na stronach gotowego serwisu? bo ja nie chce tworzyc nowego serwisu, potrzebuje skryptu, który dodam do już gotowych stron.

(lazikar) #4

Możesz jaśniej, bo nie bardzo rozumiem jak chcesz to zrobić???

(Maryo) #5

mam na myśli taką sytuacje:

zrobiłem strone www, niewielką - kilka podstron, np: http://www.juwenalia.szczecin.pl/

i chce użyć jakiś cms aby zarządzać treścia tej gotowej strony.

Nie chce korzystać z gotowych cms-portal typu joomla.

(Treker17) #6

Raczej czegoś takiego nie znajdziesz, chyba że np użyjesz wyżej wspomnianą joomle, dostosujesz do niej szablon, przerzucisz teksty itd.

(Maryo) #7

myślę, że już dawno coś takiego powstało, lub można podpiąć inne rozwiązanie, tak jak to opisałem powyżej.

OK, idąc waszym tokiem myślenia: jaki jest cms, w którym najprościej edytuje się szablon? waszym zdaniem.

(Skr3czu) #8

Chodzi Ci o taki edytor treści online ? tak, żeby zarządzać treścią przez przeglądarkę ?

(Maryo) #9

tak, najlepiej z dobrym edytorem WYSWIG