CMS do strony kwiaciarni

(Rowinskirafal) #1

Jaki CMS polecacie do robienia strony dla kwiaciarni? Ma to być w miarę prosta strona - myślałem nad Wordpressem, Joomlą i Drupalem - na razie będzie prosta, potem może dodam jakieś opcje - zamawianie kwiatów itp. ale nie jestem pewien czy podjąłbym się sklepu.

PS. Dużo informacji na razie nie mam - znajoma nie dawno mnie o to poprosiła i nie ma jeszcze jakichś wyznaczników.

(Kontakt) #2

Cóż, wypisałeś wszystkie, na których to wygodnie możesz zrobić. Lecz jeżeli na razie nie ma być, żadnego zamawiania kwiatów itd, to przecież wystarczy zwykła strona bez CMS.

(Rowinskirafal) #3

Wolę być przygotowany. Wybieram WP, bo jakoś go lubię - wygoda w każdym calu :slight_smile:

Dzięki.

Można zamknąć.

(birbag) #4

Wszystkie które wymieniasz są kolumbrynami ! - 30 razy za dużymi - jak walenie do muchy z armaty

(Kontakt) #5

Jeżeli, autor mówi tylko o wizytówkowej stronie + może w przyszłości o zamawianiu - to cóż zgadzam sie w 100%.

(Sitemaster) #6

Zgadzam się, takie kombajny do prostej strony, gdzie liczbę podstron idzie policzyć na palcach jednej ręki to jakaś pomyłka.

Co właściwie planujesz? -stronkę firmową (wizytówkę), czy może blog albo portal branżowy z dziesiątkami newsów?

ps. do podpięcia zamówień/płatności/koszyka itp. nie potrzeba cms'a