CMS w stylu Dobrych Programów

Czy istnieje CMS w stylu vortalu Dobrych Programów ?? Chodzi mi o to by nie trzeba było się rejestrować, a by dodawać komentarze do newsów i innych należałoby tylko dodać swoją ksywkę. Rejestracji nie byłoby wcale. Inne funkcje, które również są na tym vortalu, również byłyby mile widziane. W tym CMS należałoby się rejestrować tylko na forum (odrębny CMS np. phpBB 3).

Takiego samego nie dostaniesz, ale troszkę podobne (tak w 10%) to Joomla, php-fusion, php-fusion extreme

Robisz DobreProgramy 2 ?:>

Nie robię DobrychProgramów 2, tylko ZłeProgramy :stuck_out_tongue: A tak na serio to czy w Joomli, PHP-Fusion czy PHP-Fusion Extreme mogę wyłączyć rejestrację użytkowników, tak by nie było dostępnej takiej opcji ??

zaawansowane systemy CMS dają spore możliwości użytkowania. Administrator ma niemal nieograniczoną władzę. Z tego co pamiętam, możesz zezwolić na dostęp do aplikacji wszystkim użytkownikom, pytanie jednak, czy ma to sens, a co ważniejsze, czy jest to bezpieczne.

A skąd system ma wiedzieć, że to akurat Ty a nie jakiś inny internauta który poprostu wpisze Twoją ksywke?

Proces Autentykacji i ew. Autoryzacji musi być, chyba, że zrobisz sobię zaawansowany system filtracji przed spamem.

autoryzacja użytkownika to podstawowy elementów CMSów. Oglądać stronki możesz spokojnie bez logowania, ale żeby cokowliek zmieniać, powinieneś wymagać logowania.