CMS z obsługą api

Hej
Mam takie pytanie - na potrzeby testów szukam darmowego cmsa który dobrze obsłuży API. Chciałbym mieć możliwość wystawiania danych z bazy MySQL do mobilnej apki. Obecnie korzystam z Wordpressa i jest ok ale problem jest taki że w moim przypadku to moloch i nie wykorzystuje nawet połowy jego funkcji. Dane które chce wystawiać/które wyświetlane są na stronie to praktycznie same dane sprzedażowe typu numer transakcji, wartość, user itp. potrzebuje cmsa bo mam sporo userow o różnych poziomach dostępu. Dzięki :slight_smile:

Sory, ale skoro nie używasz połowy funkcji WordPressa - czyli CMS to co Ci da zmiana na inny CMS? Przecież wszystkie CMSy mają te same funkcje.
Jeśli chcesz samo api do własnej aplikacji to bym to zrobił przy użyciu symfony.

nie potrzebuję mediów, wpisów/bloga, jakichkolwiek pluginów. Tylko tyle. WP daje dużo możliwości ale też jest zasobożerny dlatego zastanawiałem się nad alternatywą.

ok dzięki za info o symphony.

No to niestety media wpisy pluginy ma każdy CMS, a WordPress ze tych najpopularniejszych jest najlżejszy i ma najlepszą dokumentację.

Korzystasz z tego co masz, albo tworzysz własne rozwiązanie i robisz migrację danych ;).
Zmiana z gotowca na gotowiec nic Ci nie da.