Co autor miał na myśli - Dobre Programy

Czy autor jest z lekka niezdecydowany?

W czym problem? Jedno drugiemu nie przeszkadza.

Cena sugerowana to tylko cena sugerowana. Jak ktoś się interesuje tematem to wie, że jedna z drugą od jakiegoś czasu nic wspólnego ze sobą nie ma.

1 polubienie

W tego typu mediach zazwyczaj jest tak, że autor nie ma wpływu na to, jaki będzie tytuł publikacji. Ma się klikać.

Tu chodzi o to, że w jednym ze swoich artów autor pisze że karty tanieją a zaraz w następnym (i to jeden pod drugim) że jednak drożeją. Powstaje tutaj tak zwany „dysonans poznawczy” (sprawdź sobie we wikipedii). Nie czuję się jednak w ogóle zaskoczony, że trzeba tobie takie proste rzeczy tłumaczyć.

Swoją drogą, czytaliście oba te artykuły? Pierwszy dotyczy cen sugerowanych a drugi rynkowych. A te ceny, tak samo jak w PRL, są obecnie rozjechane. Ceny sugerowane przez Nvidię są dwa razy niższe niż ceny rynkowe. Zmieniono ceny sugerowane kart NVidii, ale tylko z linii Founders Edition.

Ja nie czytałem. Sugeruję się zrzutem ekranu. W każdej jednak szanującej się redakcji jest takie coś jak korekta, która pilnuje i dba o to by obok siebie nie powstawały dwa wykluczające się wzajemnie nagłówki. Ale to WP czyli synonim ścieku więc też nie czuję się zaskoczony. :man_shrugging:

Dawniej, byłby to (komentowanie tekstu bez jego czytania) powód do wstydu a teraz się tym swobodnie chwalisz :wink:

Gdybyś przeczytał, to miałbyś szansę zrozumieć, że one się jednak nie wykluczają… :wink: No ale prościej, własne lenistwo intelektualne, zwalać na nieudolność redakcji :stuck_out_tongue_winking_eye:

Te dwa tytuły, zestawione obok siebie (przecież przez samo WP) nie są wycięte z różnych dni czy stron i wyglądają śmiesznie i nieprofesjonalnie.
Może mają sens (nie wnikam), ale nie dziwię reakcji autora wątku. :slight_smile:

2 polubienia

Wiesz, to wynika trochę z czasów w jakich żyjemy i w szybkości pojawiania się informacji na stronach www.
Karmieni non stop krzykliwymi tytułami, które dosyć często nie są adekwatne do treści, a ta ostania ma często niewiele wspólnego z realiami, przywykliśmy do pobieżnego czytania, lub wręcz zwracania uwagi tylko na tytuły. Innymi słowy chciwość redakcji na kliknięcia wychowała sobie takich właśnie czytelników.

Miecz ma dwie strony. :wink:

„Co autor miał na myśli”. Tylko to co napisał. A tytuły? Potwierdzają rzeczywistość.

A może jednak wniknąć?

@Radek68 Od kiedy takie ad personam są zgodne z regulaminem forum? Widzę ostatnio, że zasady na tym forum to jest fikcja dla naiwniaków.

@sidkwa Dziękuję za wytłumaczenie, które mija się z rzeczywistością. Wiedziałem, że zawsze mogę na ciebie liczyć. (y)

Autor, jak z resztą większość w tej pseudoredakcji, jest z lekka niezbyt lotny na umyśle. Oto wielka tajemnica wiary.

Jedyne co uczynił autor, to opublikował notki prasowe z informacjami i tak się akurat złożyło, że tytuły na pierwszy rzut oka zdają się sobie zaprzeczać, tym niemniej po zapoznaniu się z treścią, wszystko staje się jasne. Można mieć oczywiście zastrzeżenia, co do treści, dobrania tytułów itp.

Jednak ty, uważasz, że daje ci to powód do wypisywania kalumnii na temat autora i redakcji.

Cóż, bardzo ci współczuję, jeśli nie zdajesz sobie sprawy dlaczego, to tym bardziej. Mam nadzieję, biedaku, że ktoś się nad tobą ulituje i udzieli pomocy.

1 polubienie