Co bierzecie ze sobą?

Witam :wink:

Bierz to co brałbyś na 3 dniową wycieczkę :slight_smile:

Telefon, tablet aha o pile już wspominałem :wink:

A tak poza tym to tak jak napisał wojtek, trzydniowa wycieczka z opcją wypadu w “teren”, czyli jak w ZHP :slight_smile:

2KC i pusty dzbanek na piwo - najlepiej 2,5 litrowy :wink:

Mój też pierwszy ColdZlot :stuck_out_tongue: Kurcze już nie przejdzie jak na HotZlocie sam zestaw koszulek, bokserek i spodenek :slight_smile:

Tym razem niestety zestaw ubrań letnich w małym plecaku nie wystarczy:)

 

Scorpions.B - dokładnie jak chłopaki piszą powyżej. Pamiętaj jednak, ze jedziesz do porządnego hotelu, tak więc nie bierz ze sobą ręczników czy pościeli, bo to będziesz miał w hotelu.

 

LOL. Przypomniał mi się BlackMan, który pytał czy ma brać ze sobą swój smalec. :stuck_out_tongue:

Ty rzeczywiście:) a w zeszłym roku ktoś chciał nawet swoją kawę brać :slight_smile:

Chciałem wziąć dom, ale nie zmieściłby się do plecaka.

No to trzeba wykombinować większy plecak :slight_smile:

Scorpion.B - to jak ja z Tobą rozmawiałem na ostatnim HZ? xD Albo ja mam jakieś nieaktualne dane w głowie :stuck_out_tongue:

Data. Patrz na datę.

 

Bo moja kawa jest najmojsza :smiley: (znaczy najlepsza)

 

Mój też :slight_smile: Zamierzam zabrać to samo co na HotZlot, tylko jakieś dodatkowe opakowanie na siebie chroniące od zimna dodam :slight_smile:

Ja standardowo spakuję się do plecaka, no może coś małego jeszcze w końcu bluza zajmuje jednak więcej miejsca niż koszulka :stuck_out_tongue_winking_eye: No i powerbank bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Np. jak zlotowicze wysadzą korki w hotelu przez podłączenie zbyt dużej ilości gadżetów jak smartfony (po 2 co najmniej), tablety, laptopy, konsole, kieszonkowe imsi catchery, farelki…  :mrgreen: Na takie wypadki trzeba mieć w pogotowiu latarkę GG i wiaderko internetów na drogę.

 

Eeee, Panie - wystarczy jedynie dobry humor i żeby piwa nie brakło :slight_smile: Żadne laptopy, srajfony czy konsole - 3 dni odpoczynku od sprzętu!

Macie:

post-121324-0-44754600-1421654937_thumb.

 

:stuck_out_tongue:

 

Jak to bez sprzętu :frowning: Baz smartfona, jak bez ręki :smiley:

Koledzy i koleżanki :slight_smile: Jeszcze sie nie chwaliłem, ale też będę i jeśli chodzi o to co zabieram to oczywiście walizeczkę z żetonami do pokera będę miał ze sobą :slight_smile: Także może uda się coś pograć przy złocistym!