Co chcielibyście zobaczyć w nowym wortalu?

Popieram pomysł poprzednika z tymi ikonkami jaki kto używa system i jaką przeglądarkę - jest to bardziej wygodne i przejrzyste niż dotychczas. A obecny UserAgent też mógłby zostać i każdy miałby to co chce.

Zmniejszył bym ilość newsów na stronę - do 15 a może nawet 10, bo 20 to trochę dużo. Ewentualnie mogłoby być do wyboru ile kto chcę newsów na stronę - np. 10, 15, 20. Dałbym też możliwość przesuwania tych boksów po lewej stronie do sąsiednich kolumn i możliwość usuwania konkretnych boksów lub usunięcia/wyłączenia tej drugiej kolumny przez co byłoby więcej miejsca na newsy.

Chciałbym aby pojawiło się normalne miejsce na logowanie - tj. okienka login i hasło. Można by obniżyć reklamę Vobisu (tą na zielonym polu) i dorobić taki sam boks (jak “Nadchodzące wydarzenia”, “Program tygodnia”, itd.) w którym było by miejsce na logowanie. Ewentualnie można by usunąć jeden z nieistniejących boksów i w jego miejsce wstawić boks z “Logowaniem” lub wstawić te dwa okienka (Login, Hasło) na samej górze, tam gdzie obecnie są linki “Logowanie” i “Rejestracja”. No i chciałbym aby przeglądarka mogła zapamiętać mój login oraz hasło bo w chwili obecnej nijak nie mogę jej zmusić aby zapamiętała i za każdym razem muszę wpisywać wszystko od nowa.

No i poza tym tak jak już wspominałem wcześniej wybór rozmiaru czcionki tak jak jest u nas na forum i na innych portalach (np. IDG.pl).

Mam nadzieję, że rozważycie moje propozycje.

Dział , TESTY,: najbardziej zależy mi na testach antywirusow :slight_smile: Test darmowych antywirusów w DP sprzed kilku(nastu?) miesiecy oceniłem bardzo wysoko. Niezła robota - świetnie się to czyta :slight_smile: Nie mogę się doczeka nastepnego testu darmowych antywirusów i takze komercyjnych. Pozdrwoionka!

@up: A widzisz co On napisał w pierwszym zdaniu: “Poza tym zauważyłem, że UserAgenty nie zniknęły - pojawia się po najechaniu na nazwę użytkownika, ale moim zdaniem o wiele lepiej wyglądałoby rozwiązanie […]”.

Możliwość edycji własnych komentarzy.

Zmiany? SYSTEM WYSZUKIWANIA - wystarczy pomylić się z jedną literą w nazwie programu a silnik wyszukujący już się gubi. Denerwujące i marnujące czas bo trzeba się najpierw zapoznać z dokładną nazwą danego programu. Przydała by się też większa ilość różnego rodzaju poradników, zarówno tekstowych jak i video. Pozdrawiam :slight_smile:

I tak ma być :stuck_out_tongue: To nie wyszukiwarka się gubi tylko zadający nie potrafi odpowiednio sformułować zapytania.

A od czego masz znaki globalne ??

Choćby * , przykład zastosowania:

http://www.dobreprogramy.pl/Szukaj.html?parag*

nie zgodzę się z Tobą. Przy dzisiejszym rozwoju technologi priorytetem jest intuicyjność, a systemy wyszukiwania powinny radzić sobie automatycznie z drobnymi błędami w szukanej frazie, które popełnił użytkownik. Jeśli tego nie robią, marnują czas korzystającej z nich osoby. Znaki globalne na DP też nie działają zbyt dobrze, a wyniki uzyskane przy ich użyciu często są mizerne.

Pozdrawiam

Przecież nie musisz używać wyszukiwarki dobrychprogramów. Zawsze możesz wpisać zapytanie w Google z dopiskiem site:dobreprogramy.pl.

Wiem, że nie muszę. Ale temat dotyczy zmian w vortalu i usprawnieniu jego działania, więc napisałem co moim zdaniem warto usprawnić :slight_smile: Pozdrawiam

I ja w pełni się zgadzam z marchewkowypotwor.

Przypadło by się powiadamianie o nowym PW na stronie vortalu.

Dział download z programami do telefonów i PDA,

Windows mobile, android, iphone itp.,

Nie chodzi o ta aby był cały śmietnik z internetu czy sklepów, tylko dobre darmowe przetestowane programy :slight_smile:

Popieram, ale na to chyba już za późno.

mirkol , Pablo55 , w internecie jest masa stron poświęcona telefonom i pda??? :expressionless: Bez przesady. Zaraz ktoś wyskoczy z gierkami na Pegazusa.

Może i racja, ale zawsze byłoby miło zobaczyć taki dodatek, ale jak nie ma, to nie ma tragedii.

no jest masa stron i masa programów, ale z bardzo nikłymi opisami i ocenami

większość jest do niczego

i szkoda czasu na ich ściąganie i instalacje

Zerknąłem tu przypadkiem, jednak zadałem sobie właśnie pytanie co nowego chciałbym ujrzeć w nowej odsłonie serwisu i tak naprawdę…nie wiem może jest mało wymagający…ale osobiście bardzo mi się podoba forma w jakiej obecnie znajduje się vortal. Nie widzę rażących zaniedbań, ba, powiem więcej w ogóle ich nie widzę, jedynym udogodnieniem dla MNIE byłaby opcja powiększenia okna prezentującego program znajdującego się po prawej stronie oraz zwijana listy komentarzy, tak aby po przejściu do opisu programu nie wyświetlały się komentarze, które niekiedy doprowadzą mnie na skraj wylewu, jednak i bez tego wygodnie korzystanie z serwisu nie przysparza problemu, na pewno nalezą się gromkie brawa osobom odpowiedzialnym za stronę wizualną oraz techniczną. Ja jestem nader zadowolny.

Pozdrawiam,

Daniel