Co chcielibyście zobaczyć w Windows 7 RC1

he he to zostań przy XP :smiley:

Gdybyś chciał wiedzieć to siedzę teraz na Viście, mój komp to NIE “Proc 800MHz, 256MB RAM, 6GB HDD”.

no dobra sorry za urażoną dumę osobistą, po avatarze sądziłem prędzej że siedzisz na Linux’ie

Nie uraziłeś mi “dumy osobistej” :stuck_out_tongue:

Mam Linuxa ale siedzę teraz na Viście.

Niby dlaczego? Dla mnie Aero jest właśnie świetnym stylem. No tak, niektórzy przecież wolą “piękny” kanciasty, szary, bury i ponury styl klasyczny. :stuck_out_tongue:

Dajcie spokój. Kto używa dziś takigo gruchota? Na takie starocie jest XP i ew. 2000, a nie Vista lub 7 (system z 2010 r. ma chodzić na komputerach sprzed prawie dekady? Nie rozśmieszaj mnie. :hahaha: ).

A może frytki do tego? :stuck_out_tongue:

  1. Jest też świetnym zamulaczem, a nie każdego stać na i7, 4GB ramu, GF GTX, i dysk kilka TB :-x

  2. Powtórze: "a nie każdego stać na i7, 4GB ramu, GF GTX, i dysk kilka TB :-x "

  3. Lubię frytki, poproszę.

Właśnie, kto by wydawał 5tyś na dobrego kompa, aby dźwignął on Viste lub 7 bez 0,000001…% spadku płynności.

Może ciebie stać na takiego kompa ale nie których nie.

Ten nowy styl zużywa 3x więcej zasobu systemu.

Lepiej by było gdyby ulepszyli XP np.

Dodając aero.

Zabezpieczyć go dokładnie.

Zrobić możliwość wgrywania własnych skórek (bez zmian w systemie).

Zintegrować Office 2007 albo jakąś starszą wersje.

DirectX i inne programy dostępny na każdy system.

A najlepiej by było gdyby zrobili 2 wersje ( home i pro ) a nie kilka tak jak było w Viście.


A co do frytek to poproszę:

6x porcji frytek, 2 mega hamburgery, 3l coca coli, pałeczki, surówkę, 2 lody z 3 puszkami bitej śmietany na wynos z dostawą do domu.

Ja nie mam takiego komputera, a Aero jednak świetnie działa zarówno w Viście jak i w Sevenie.

Tylko po co zaraz tak sprzęt- ja tego laptopa mam za 1300 zł. i Vista chodzi świetnie.

Mnie też na taki nie stać.

Nie przesadzajmy.

A ja mam laptopa za 3000zł ale sprzed 3 lat i co? I Aero nawet nie śmie ruszuć :frowning:

Aero wykorzystuje tylko kartę graficzną, tyle co nic ramu nie zjada http://www.vista.pl/artykuly/12670_mity … stem_.html i tka jest prawda :stuck_out_tongue: , Marcin1147 miałeś kiedyś vistę :?: :?: :?: Założę się że nie, jak ja lubię takie osoby co powtarzają to co usłyszeli :evil: .

Ja też miałem takiego. Tak samo nie miałem Aero.

A ja miałem kiedyś kompa AMD Duron 800Mhz 196MB RAM i NVidia Riva tnt2 tm64 i xp na nim chodził jak wam pewnie vista na tym laptopie z 3kzł :stuck_out_tongue: , ludzie nie cofajmy się w rozwoju, to prawda że MS trochę przesadził z wymaganiami visty kiedy wyszła, ale trzeba zobaczyć w tym też pożyteczne rzeczy, pewnie gdyby nie vista to 2GB ramu to teraz byśmy uznawali za kosmiczną ilość, a teraz to standard :stuck_out_tongue: .

Zgadzam się z tym w 100%

Kur… Powstrzymam się ALE CZYTAJ TEMAT! viewtopic.php?f=6&t=307610&start=15#p2053197 :evil: :evil: :evil:

tak na poważnie to też bym chciał Offica 2007 jako normalną część systemu.

Sorry Marcin1147 , nie zauważyłem tego, zwracam honor, ale jeżeli ci aero nie podejdzie to dlaczego MS ma go wyrzucać, nikt cię nie zmusza do używania aero, to że ciebie nie podejdzie to nie znaczy że inni tego nie mogą mieć. Wydaje mi się że jesteś trochę zazdrosny, o to że innym podjedzie a ciebie nie, przez co chcesz innych też pozbawić tej możliwość w 7(to jest oczywiście żart :smiley: ).

Nawet jeśli żart to masz racje :slight_smile: Jestem zazdrosny 8)

Ale sądze, że powinni dopracować Aero Basic :?

Masz rację styl basic jest do niczego, ale zawsze jest alternatywa http://darkredbbb.deviantart.com/art/Bl … -106398322 tu masz więcej http://www.deviantart.com/#catpath=cust … =9&q=basic oczywiście musisz mieć odblokowane stosowanie niecertyfikowanych motywów, zrobisz to za pomocą vista glazz.