Co chcielibyście zobaczyć w Windows 7 RC1

Piszę ten post bo wiem jak się interesujecie nowym jeszcze dopracowywanym systemem Microsoftu Windows 7.Więc co byście chcieli a czego nie w Windows 7 RC1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

chciałbym na domyślnej tapecie i domyślnym wygaszaczu napis “Przepraszamy za Vistę”

tez tak bym chciał albo “Przepraszamy za Vistę” a jeszcze za to komputer

Wiesz co ja mam takie ogólne życzenie co do samego windowsa 7A właściwie listę życzeń więc niech:

1.Będzie fukcjonalny

2.ja się nie rozczaruje

3.Niech będzie warty swej ceny i wymagań

4.Żeby nadawał sie do normalnego użytku raczej bez bezwzględnej instalacji SP(service pack) dla nie zorientowanych

5.Niech ładny wygląd systemu go nie rozwali

To lista życzeń do nowego windowsa prostego użytkownika

A może frytki do tego? :?

W sumie mam te same wymagania co MariuszListecki.

Ja chcę żeby był:

  • funkcjonalny;

  • prosty w obsłudze;

  • ładny;

  • mało zasobożerny;

I to chyba tyle.

A ja chcę opcjonalnego starego sidebara.

a ja chce żeby aero glazz można było mieć na WSZYSTKICH kartach graficznych kture mają 128 mb. a nie tylko te co mają pixsel shader 2.0.

A ja bym chciał żeby był szybszy i mniej wymagający od visty i ta kontrola konta użytkownika nie była tak denerwująca . Aha i jeszcze do tego żeby nie łapał BSOD przy włączonym efekcie aero jak to jest w viscie

a ja chciałbym aby nie wsadzono żadnych dodatkowych bzdetów jak to miało miejsce z vistą,pierwsza beta był ok ale już kolejne coraz to większa porażka, ale mimo to widać że chciano dobrze

Tak tak, krowa to piękny ptak tylko jej skrzydeł brak

A na serio to ten napis: Przepraszamy za Viste.

no ale przy dobrym kompie vista nawet dobrze pracuje, po prostu nie potrzebnie napchali kupę niepotrzebnych narzędzi

ja bym chciał aby okna explorera nie były takie szerokie i żeby zwężili te szerokie pola szukania w każdym oknie do takich jak są w Viscie.

pozatym może być…

Żeby był godnym następcą XP i najlepszym systemem w historii Microsoftu. Jak tak się stanie to oczekiwań nie trzeba będzie wypisywać, bo XP jest prawie idealny :smiley:

najlepszym systemem Microsoftu był jak na razie niestety 98, właściwie jak na tamte czasy najbardziej przełomowym

Chciałbym żeby całkowicie znikneły ikony z windowsa 9x chyba że już ich w becie nie ma ?

a co ci przeszkadzają te ikonki, jak nie chcesz nie używaj

Nonsens.

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Windows Vista i Windows 7 chodzą.

A ja bym chciał żeby w 7 była możliwość wysyłania listów do Bill Gatesa xD

Nowe, ładne ikonki.

Żeby nie trzeba było wgrywać kodeków.

Żeby był Offie 2007.

Po co ktoś miałby wysyłać listy do Billa G. skoro i tak już nie pracuje w Microsofcie.

Ładne ikonki przecież są, no ale mogą być jeszcze ładniejsze.

Ja tam bym wolał żeby był Office 14.

  1. Niech wywalą to aero.

  2. Niech wymagania to: Proc 800MHz, 256MB RAM, 6GB HDD :slight_smile:

  3. Office zintegrowany z systemem.