Co czeka nas w przyszłości?

piotrekjunior

Czy chodzi o film Equilibrium?

Jeśli tak to nieogladałem :stuck_out_tongue: , szczerze, to nawet nie słyszłem o tym filmie.

Dopiero teraz czytam recke :wink:

A co do senna sprawy, sprawa wojny atomowej, wydawać się może nierealna i ciężka do wyobrażenia, ale wystarczy spojrzeć na nuklearne ambicje Irańczyków. Oby jak najszybciej zatrzymane.

A tak na marginesie, ciekawy artykuł, może nie na temat, bo to o tym co już było a nie będzie , ale ciekawy:

Człowiek, który ocalił Ziemię przed atomową zagładą

http://www.nowydzien.pl/nowydzien/1,70091,3124016.html

Wlasnie tak :smiley:

OGladalem przed paroma dniami i po przeczytaniu twojej iwzji odrazu skojarzylem to z filmem :smiley:

To co napiszę może będzie zakrawało na utopię… i okaże się ,że jestem idealistą … ale przyszłość wyobrażam sobie tak - Benzyna - po 3 zł za litr. Listonosz - w końcu dopali papierosa przed klatką, a wystawiając awizo przepełniony radością zostawi nawet swój nr telefonu… ZUS - wyśle mi kartkę Świąteczną co roku… W Urzędzie Skarbowym - zaparzą mi kawę i zapytają “czy może nie jestem aby głodny”… A każdy parlamentarzysta będzie miał obowiązek dokończenia edukacji wieczorowo… :lol:

Mini kamery :stuck_out_tongue:

ja widze 4 rozwiazania:

*kosmici znajda nas-wetdy mamy przerabane, bo zapewne będą bardziej rozwinięci :-x

*my znajdzemy kosmitow-tu raczej widzi mi sie ze “ludzie” bedeą chcieli panować nad nimi jak nad zwierzętami :?

*walnie w nas kometa lub cos podobnego i nas zniszczy

*no chyba ze sami sie do tego czasu niepozabijamy :x