Co czeka nas w przyszłości?

Jak myślicie co czeka nas w przyszłości?

Czy telefonia i sprzęt posuną się w dobrym kierunku.

Czy codzienna robota ( pranie, gotowanie itp. ) stanie się łatwiejsza.

Czekam na Państwa Propozycje

Pozdrawiam Serdecznie

ostatnio widze że piszesz takie :x

ale wg mnie technologia na pewno posunie się do przodu ( o ile nie spadnie ) :stuck_out_tongue:

Skupmy się lepiej na teraźniejszości :mrgreen:

Nas - nie wiem, ale ciebie na pewno ostrzeżenie :lol:

Nie byłbym tego taki pewien. Od ostrzeżeń są moderatorzy :wink: Pozwól, że oni zadecydują. :lol:

Myslę, że tak.

Raczej nie. W najbliższym czasie chyba nie będzie żadnej rewolucji w dziedzinie zajęć domowych.

Gotowanie nie upadnie dopóki tacy masterzy jak ja bedą kończyc gastronomiki =]

A tak na powaznie to kiedyś zostanie tylko fast food, a po nim schabowy w pigułkach i wódka w czopkach :smiley:

Wtedy WINDOWS bedzie za darmo, a LINUX platny :lol:

:shock: A nie przyjemniej jest pić?? :lol:

W czas gdy moje wnuki będą miały już prawnuki napewno bedą takie wynnalazki jak pralka z USB (albo nawet bezprzewodowa). Inteligentne proszki do prania mamy już dziś… No i każdemu po narodzeniu będą wszczepiać łącze Fire-Wire (nie wiem jak sie pisze fajer-łajer :slight_smile: ) do mózgu ;).

PS: Poczytaj Lema :wink:

hehe, dobre. Ja to myslę, że wymyśla jakąś technologię, aby derastycznie pogonić częstotliwości procków i to ciepło co wytworzą będą zamianiały na energię a co w efekcie, będą mniej prądożerne a takze inne technologie, wszystkie urzadzenia w domu będą spiete w jedną sieć, i kontrolowane przez jeden komp, niebędzie głodu na świecie. Ogólnie mozna jeszcze wiele poprawić w świecie techniki i życia,

I bedziemy sie laczyli z netem za pomoca fal mozgowych a klawiatura nie bedzie potrzebna bo pomyslimy tylko o FORUM DP i odrazu pojawi sie pzred oczami :lol:

Na bank będze woda w proszku :stuck_out_tongue:

to nas czeka co jest pokazane w pierwszej części Terminara na początku roboty i technika bedzie walczyc z ludzmi :stuck_out_tongue:

I piwo w proszku jak u Kiepskich :smiley:

Co nas czeka… kryzys gospodarki światowej, rolnej - finanoswej.

Pomyślimy o piractwie i już się nam moderatorzy pojawią :lol:

A tak na poważnie to myślę, że ludzie będą coraz żadziej z domów wychodzić.

To jest najbardziej prawdopodobne i najmniej oddalone od nas, ropa sie skonczy i D…PA wielka bedzie którtko mówiąc, jeżelil ludzie niewymyślą czegos na wodór czy coś podobnego

kondzio2003 : nie no nie bądz takim pesymistą jest już olej przetwarzany z rzepaku itp. itd. ale tu nie oto chodzi bo samochody będa jeździły… ale większe firmy stracą na tym duuuuużo bo największe maszyny produkcyjne są na olej napędowy więc co za tym idzie podwyżka cen… skończy się na tym że będziemy jeść placki ziemniaczane itp. bo tylko to będzie się opłacało robić i będziemy mieli tylko do robienia tego wrunki :stuck_out_tongue: Taka jest niestety prawda.

III wojna światowa

Atak nuklearny przeżyją tylko nieliczni… Tam gdzie była cywilizacja zostnie pustyna.

Nieliczni przeżyją w schronach, pozwalajacy przeżyć do czasu gdy radioaktywny opad zniknie.

Świat będze brutalny, rządzić bedze silniejszy, wytrwalszy i będący w grupie. Mutanci, bandyci obejmą hegemonie nad światem.

ahhh, rozmarzyłem się …:wink:

za dużo fallouta :smiley:

3 wojna cos mi sie nie widzi :stuck_out_tongue: Ale wiesz… Nostradamus pisal że po upadku cywilizacji nastanie nowy ład i obejmie nad nim kontrole król… oczywiście królem będe ja :smiley: :lol: o ile dożyje :stuck_out_tongue:

Poza tym… coś miałem napisać ale zapomniałem co :stuck_out_tongue:

to mnie przerazilo.A ja sadze ze duzo sie niezmieni w codziennym zyciu ,moze nauka pojdzie w dobrym kierunku ,moze nareszcie zasiedlimy mars i inne planety

Pozadku beda pilnowac Klerycy Grammatonu, ludzie beda zazywali Prosium i nie beda mieli uczuc, prawem bedzie Ojciec a lek beda wydawali w Equilibrium.

iGreq cos mi sie wydaje ze calkiem niedawno widziales ten film :lol: :stuck_out_tongue: