Co daje podkrecenie procka? Na co patrzec przy jego wyborze?

Slyszalem ze 512mb karty graficznej to za malo na 22-calowy monitor. ?

Co da mi podkrecenie procka i czy mozna to zrobic w 100% bezpiecznie samemu. ?

Na co patrzec przy wyborze procka i karty graficznej. ?

Ile +/- trwa zlozenie zamowionego komputera przez sklep komputerowy w twoim miescie. ?

Na ile miesiecy maxymalnie mozna wziac komputer na raty. ?

Pozytywnie pozdrawiam, kwas

edit: tytul w miare mowi o problemie, a na polskie znaki nie zmienie poniewaz ich nie posiadam.

kvassior , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Slyszalem ze 512mb karty graficznej to za malo na 22-calowy monitor. ?

---------------- Zależy jaka karta ;] bo akurat pamięci też są w grafikach ważne ale nie najważniejsze ;] ja na swojej gram w większośc gier przy rozdzielczości 1920x1080 na 37" telewizorze a karta ma 512mb ram

Co da mi podkrecenie procka i czy mozna to zrobic w 100% bezpiecznie samemu. ?

---------------- hmm no da to że będzie chodził szybciej… komputer będzie wydajnieszy… ale trzeba się trochę na tym znać bo można go spalić itp…

Na co patrzec przy wyborze procka i karty graficznej. ?

---------------- głównie na to do czego ma służyć komputer i ile masz do wydania ;]

Ile +/- trwa zlozenie zamowionego komputera przez sklep komputerowy w twoim miescie. ?

---------------- jak kupujesz w sklepie komputerowym to w większych na ogół nic się nie płaci…

odradzam tu od razu kupowanie gotowego zestawu…

lepiej jak już będziesz miał kupować to poproś na forum aby wybrać ci części ;] tylko napisz w takim poście ile masz do wydania i co zamierzasz robić na kompie… tzn ewentualnie czy do wymagających gier itp…

Na ile miesiecy maxymalnie mozna wziac komputer na raty. ?

---------------- to akurat zależy w jakim banku akurat sklep daje kredyty itp…

3 pytanie zle zrozumiales, ale mimo to, to co chcialem wiedziec juz wiem. Tak, wiem o tym ze nie ma sensu kupywac gotowego zestawu dlatego chce zlozyc wlasny komputer biorac go potem na raty. Przeznaczenie komputera, hmm… glownie do gier i multimediow np. gta 4 czy far cry 2. Same pudlo do 2000zl maxymalnie.

Dodane 22.01.2009 (Cz) 12:27

Poniewaz w ciagu kilkunastu godzin przybylo kilkanascie nowych tematow zaslaniajacych moj, odswiezam temat double postem zamiast robic nastepny.

kvassior , oprócz zmiany tematu prosiłem Cię także o poprawienie polskich znaczków. Zrób to, albo temat w koszu wyląduje.

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX » Opis 315,00 315,00

Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK » Opis 109,00 109,00

Gigabyte Radeon HD 4850 Zalman 512MB DDR3 PCI-E BOX » Opis 595,00 595,00

Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) » Opis 189,00 189,00

PIONEER DVD+/-RW DVR-216D czarny OEM » Opis 97,00 97,00

Corsair VX450 450W » Opis 291,00 291,00

Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna » Opis 139,00 139,00

MSI P43 Neo-F » Opis 294,00 294,00

Wartość produktów: 2029,00 zł

www.agito.pl

a czy wszyscy muszą mieć polskie znaki ? może jego komp takowych nie posiada ? i takie rzeczy się zdarzają

co do kręcenia procka , to aktualnie c2d taktowany na 3Ghz jest wystarczający do kart jedno rdzeniowych i takowego kręcić nie trzeba

ja bym wziął Pentagram Silent Force PSF 460-P12S 460W i te 140 zł oszczednosci wydał na kartę graficzną