Co dalej ? - Need For Speed Underground 2

Siemka :slight_smile:

Od niedawna zacząłem grać w NFS’a U2 i dotychczas szło i bardzo dobrze. :slight_smile:

Wczoraj przejechałem ostatnią terase i żadna więcej mi się już nie pokazała, ale mam dopiero 25% gry!! :frowning:

Niewiem co mam dalej robić:/

Proszę o pomoc, z góry dzięki, pozdrawiam! :slight_smile:

musisz zdobyć więcej gwiazdek, tzn musisz ztuningować namaxa auto, dopiero jak bedziesz mial odpowiednią ilość gwiazdek powinieneś odkryć nową dzielnice

Ja ostatnio też “ukończyłem” NFSU2 mając 69% =ukończenia kariery.

To nie jest zbytnio twoja wina.

Problem leży w tym że panowie z Rockstara za bardzo poszaleli z ukrytymi wyścigami.

Gracz nie wie gdzie ich szukać a jak je już zaliczy [tu ci lekko pomogę, będąc w swoim garażu wejdź w WORLD MAP] to i tak za nie kasy nie dostanie [czyli jak już skorzystasz z pomocy to pieniędzy nie dostaniesz :frowning: :frowning: )

W ogole U2 to jeden z najgorszych [w moim odczuciu] Need For SPeed’ów jaki wyszedł.

ale na 25% nie mógł jeszcze ukończyć gry mimowszystko

Czips nfs underground 2 nie zrobił rockstar i on nie ma nic związanego z tą grą, a co do tematu ja miałem coś podobnego zrób jak napisał Sniko

OK! :slight_smile: Spróbuje stuningować na maxa swój wozik :slight_smile:

No,… pomyliło mi się.

Każdemu sie to zdarza :stuck_out_tongue:

Mam podobny problem. Nie wiem ile procenty gry zakończyłem (a tak w ogóle to gdzie to sprawdzić?) ale wszystkie wyścigi się wyczerpały i oponentów też nie mam, a nadal nie odblokowała mi się część miasta (ta nadole po lewej). Mam w garaZu 4 auta i jedno stuningowane na maksa, czy w związku z tym muszę je wszystkie cztery tuningować na maksa czy wystarczy tylko jedno?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

o ile pamiętaam

-wyszukaj wyścigi jeżdząc w trobie wolnym po mieście/na mapie/

no i odpowiednia reputacja w gwiazdkach

poszukaj ukryte wyścigi

możesz zobaczyć w swoim garazu jakie wyscigi nie przeszedłes i wykonaj je

Dzięki za wszelką pomoc. Gra poszła dalej jak dokupiłem do autka hydraulike. A tak przy okazji to gdzie sprawdzić poziom zaawansowania, ile procent gry ukończyłem?

Pozdrawiam

Domyślnie to kliknij literkę “t”