Co dla dziewczyny na walentynki

Cześć. Chciałbym jakoś zaplanować ten dzień. Dodam,że absolutnie nie chodzi mi tutaj o nic materialnego. Wolałbym aby było to coś oryginalnego.

Jakieś pomysły?

1 polubienie

Bilety do teatru, albo jakiś gadżet - niemowlęce buciki…

3 polubienia

Poczekaj na kolejny artykuł od @Xyrcon. Z pewnością wynajdzie jakiś fajny gadżet na to wydumane “święto”.

3 polubienia

Uszyj jej sweter. Kobiety to kręci.

5 polubień

Podejrzewam, że sam tego nie zrobi :wink: Musiałby jakiejś babcie zlecić szycie :wink: Może też i skarpetek szycie. A tak na poważnie, bilet do kina, może restauracja, czy też kolacja przy świecach, w domowym zaciszu.

Poezje Norwida, latawiec, foremki do ciastek serduszka…

Chyba kiepska z was para, skoro nie znasz swojej dziewczyny na tyle, żeby wiedzieć co sprawi jej przyjemność.

4 polubienia

Zestaw kluczy nasadowych, jak nie trafisz to i tak się przydadzą.

11 polubień

nikt nie zna tej dziewczyny jak Ty pomyśl co lubi , jacy w stosunku do siebie jesteście i improwizuj (powiem romantycznie) Idź za głosem serca

1 polubienie

Zaskocz ją, zrób coś spontanicznego, zabierz ją spod uczelni / pracy prosto w góry. Odegraj scenę z Greya. Ewentualnie kup miotacz ognia :grin:

1 polubienie

Kup jej kapcie i wibrator.

5 polubień

@wonsik nie wiesz jak to z kobietami? Poniedziałek: “zróbmy to na ostro, chcę żebyś mnie gryzł, szarpał, kopał[…]”, Wtorek: “Ała, no co ty!!! Poj…ny jesteś!!!”

@mirektopolanekNajważniejsze to unikać perfum - a co ja śmierdzę? Jak pokazuje doświadczenie bon do Sephory będzie już ok. zmywarkę masz? pralkę? etc? Nawet jak się wk…wi na prezent to chociaż czyste naczynia i ubrania będą :wink:
Możesz zawsze polecieć z partyzanta: dać bukiet róż i jedną sztuczną - jak zwiędną to przestaniesz ją kochać, do tego kolacja, ciemniejsza strona greya i w sumie … gwarantowane :imp:

1 polubienie

Polecam jakiś torcik w kształcie serca - prosty a fajny prezent

Oj opcji jest sporo
tradycyjnie kwiaty plus kolacja w resturacji
Możesz jej dać jakąś książkę
tak jak piszą tutaj unikaj biżuterii oraz perfum ( zresztą sam piszesz,że nie chcesz aby było to coś materialnego).
Zastanów się nad samodzielnie przyrządzoną kolacją.Mozesz zrobić na przykład pizzę: http://przepisy.pl/przepis/pizza-domowa

Czyli dżinsy ale jednak nie koniecznie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

masz kilka dni jeszcze załatw sobie gitarę zagraj i zaśpiewaj jej : Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty. oczywiście efekt byłby najlepszy gdybyś to zrobił w czasie kolacji …

1 polubienie

Z okazji walentynek - a namówić dziewczynę do przytulenia pieska ze schroniska. Albo kotka.

1 polubienie

Kobiety najbardziej lubią dostawać biżuterię - to prawda znana od lat ;p Możesz jej kupić jakieś kolczyki albo bransoletkę Swarovskiego i będzie skakać z radości ;p Ja mojej już kupiłem taką https://www.ekokarat.pl/pl/p/Bransoletka-SWAROVSKI-Slake-Heart-5273945/23113293

Ja akurat teraz nie mam dziewczyny, więc sobie coś poglądami i pogram a jak za bardzo mnie złapie dołek to zawsze jest coś takiego jak tryb incognito w przeglądarce :slight_smile: (if you know what i mean)

Przed dostawcą internetu i tak się nie ukryjesz :wink: