Co dostaniecie pod choinkę (edit) + co z Sylwestrem?

A ja już dostałem prezent, 200zl i 4 punkty karne …

Fajny prezent :smiley:

Mi dzisiaj przyszedł mandat z ztm.waw za jeżdżenie bez ważnej karty autobusowej i będę bulił 250zł :slight_smile:

Hehe pewnie w terenie zabudowanym o 20 km/h przekroczyłeś ;p nie płać nie upominają się ja nie płaciłem ten mandat już z 2 lata i nic ;p

Hehe, właśnie coś leży pod choinką xDDD o maj gad ;o

image_30359.jpg

Hahahahahaha xD Dobra xDDD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale niestety pomyliłeś się :frowning:

Tam leżało…35kg sentexu :smiley: :smiley: :smiley: :twisted: :twisted:

Ha, u mnie standardowo- skarpetki :smiley: dezodorant Adidasa i mikołaj z czekolady :smiley:

A u mnie bluza, perfumy i czekoladki :stuck_out_tongue:

No to może co dostaliście :P?

Lampke typu UFO KLIK

Gre Ship Simulator 2008 (gdyby jeszcze działała byłoby Git :D)

Słodzycze

Kasa :smiley:

Miałęm dostać głośniki przenośne do podłączenia wszędzie ale nie było i za to dostałem kase i sam mam sobie poszukać :stuck_out_tongue:

Świecącą i podgrzewaną podkładke pod mysz i kasę (zbieram na nowy PC, który nabędę w przeciągu marca/kwietnia :wink: )

No zapomniałem o kasie która będzie przeznaczona na nową grafikę ale się zastanawiam

GF 8800GTS TOP

GF 9800GTX+

HD 4850

:expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

No ja już raczej sam sobie “prezenty” kupuję i w sumie się u mnie w rodzinie nie bawimy w jakieś wielkie prezenty (jak byłem młodszy to zawsze coś “super” dostawałem, teraz bardziej tradycja). Ale i tak elegancki zegarek dostałem i jest fajnie :]

I jak zawsze dodatkowo jakiś symboliczny prezent - tym razem kozacki krawacik :stuck_out_tongue:

Bierz HD4850, ja dostałem właśnie HD4850, trochę fajerwerków :lol: i słodycze!

Przeistaczamy temat, teraz CO DOSTALIŚCIE POD CHOINKĘ, chyba, że ktoś się spodziewa, że Mikołaj przyjdzie po godzinach :lol: Mamy jeszcze 2 dni Świąt!

Dobra lecę z powrotem do Wigilijnego Stołu, do rodzinki :stuck_out_tongue:

D-Link DIR-300

-100zł

-GTA IV

-Drukarka Canon iP1800

250 PLN :smiley:

320zł

:slight_smile:

300 zł + ubrania

Wiatrówkę za 359 zł

Hatsan Model 70 + Kulochwyt + 1000 sz. śrutu + lunetę + zestaw do czyszczenia

jednak 400zl ale w poniedziałek ide wyciągnąć jeszcze z 50zł