Co dostaniecie pod choinkę (edit) + co z Sylwestrem?

a ja chce SPV M3000 :stuck_out_tongue:

on by mi wystarczył do szczęścia :smiley:

no, może jeszcze Router z WiFi… i ASUS Eee jakiegoś bo mój jest za duży żeby do szkoły brać (ledwo się mieści w plecaku a z resztą jest ciężki :stuck_out_tongue: )

no i ew. do tego PSP 2000 :wink: i może jeszcze Razer-a DeathAdder-a… i jeszcze może jeszcze N81 bo nie lubię gdy noszę w kieszeni jeden telefon :smiley:

Brakuje mi tylko router’a Linksysa z TOMATO… Monitor już mam więcej do szczęścia nie potrzeba mi.

Można powiedzieć że sam sobie podarowałem prezent przedświąteczny :stuck_out_tongue:

Laptop Sony Vaio :slight_smile:

A co dostanę dopiero po świętach to nie wiem, niespodzianka :smiley:

Dobry wybór mądry mikołaj

a ja sie jeszcze zastanawiam jak się namyślę to napiszę

Panię w ładnej piżamce :stuck_out_tongue:

Piwollo , hehe też ale co jeszcze to nie wiem :wink:

no ja się muszę spytać świętego mikołaja co dostanę :lol:

Dużo różnych fajnych rzeczy :smiley: No i dobrych też :stuck_out_tongue:

ja też :lol:

ja dostanę procek Intel Core 2 Duo E8400 :smiley: a później to już tylko mobo, ram oraz grafika i modernizacja… :wink:

Nie wiem

Ja poprosiłem Mikłaja, żeby dał mi nowego kompa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A ja dostanę jeszcze kamerę Creative Live!Cam Optia - białą, a mikołajowi dałem list z zamówieniem na czarną :smiley:

Pogrzebałem w szafie i znalazłem ;d

Przypuszczam że jakiś zestaw do golenia dobry.

W sumie to nie wiem, ale zapewne para skapretek i jakies pierdoły :stuck_out_tongue:

A cicho licze na PSP…

Ja tradycyjnie dostanę młotek… żeby wybić sobie prezenty z głowy :stuck_out_tongue:

Od rodziny pewnie, jakieś ściereczki i płyn do podłóg, bo moja mama daje same praktyczne prezenty :smiley:

http://photos02.allegro.pl/photos/orygi … /509112141

http://photos01.allegro.pl/photos/orygi … /510270136

:lol:

ja dostane kasę około 500zł i planuje dozbierać jeszcze i kupić xbox 360 + GTA IV lub jakiegoś palmtopa

A ja może podobnie jak Monczkin ? :smiley: Młotek i wielkie dłuto żeby wyrąbać prezenty z głowy :lol: :lol: :lol: