Co fajnego można zrobić w internecie?

(temat jest bardzo luźny i umieszczony w odpowiednim dziale, tak więc nie atakujcie mnie postami: “EEE! Głupi temat zakładasz!!!”)

Taka refleksja mnie ostatnio naszła… No co fajnego można zrobić w internecie… Kiedy nie miałem neta, był ona dla mnie cudem wszechstworzenia… Aż w końcu go dostałem. Włączam czym prędzej komputer, firefoxa i… nic.

Pokazuje się strona google… I co teraz mam robić? Wszystkie te marzenia, pomysły, aspiracje związane z internetem wyleciały… [wtedy] Niemal impulsywnie robię to co wszyscy w moim wieku, wstukuję www.gry.pl i patrzę na te minigierki, które wcześniej, gdy nie miałem neta wydawały byś się ósmym cudem świata. Teraz okazały się być zwykłe i badziewne…

Wtedy już całkowita pustka…

Minął rok… odkryłem przez ten czas dzięki internetowi gimpa, blendera i inne fajne programy. Codziennie klikam na tych stronach jak pajacyk… Czymś się zająłem. I odkryłem też w tym czasie to forum… I teraz się pytam: CO FAJNEGO MOŻNA ZROBIĆ W INTERNECIE?

ja robie tak:

3 fora

cs 1.6

no i cośtam czasem szukam jak potrzebuje… neta mam od ok. 2-3 lat :slight_smile:

JW

3 fora

dobreprogramy

i bf2 xD

No wiesz,nie jest to takie proste,pomysłów jest tyle ile użytkowników internetu,każdy dzisiaj może miec swój ulubiony portal w stylu Onetu,WP,Dobrych Programów

Ktoś inny lubi rozmawiac przez komunikatory,jeszcze ktoś inny potrzebuje siec do pracy,przez którą wysyła zamówienia,raporty,itd.,są tacy co interesują się programowaniem i szukają przykładowych kodów żródłowych,itp.,jeszcze są tacy,którzy oglądają filmiki na youtube,pomysłów jest cała masa

najlepsze jest łapanie pokemonów w pokeball’a :stuck_out_tongue:

2 fora

cs 1.6 steam

eve online

czasami jakaś stronka www by coś dorobić;)

no i czasem oglądam anime:P

Nasza-klasa (xD)

3 fora

dp

różne gry przez sieć

wikipedia

nonsensopedia

itd… xd

Kiedyś powiedziałabym, że można ściągnąć fajne rzeczy: gry, tapety, style wizualne. Teraz ograniczam się tylko do forum i google (jest moją stroną startową), bo mam multum fajnych styli, tapet i gier. Mam całą masę ulubionych a ograniczam się tylko do forum. Słowem, internet mi już spowszedniał.

Pytanie dość dziwne… WSZYSTKO.

kordixx ma dokładnie takie samo zdanie jak ty. Czasami sie zastanawiam na co ja tyle czasu marnuje i co w tym internecie takiego fajnego jest.

chodzi właśnie o to, by skonkretyzować takie ogólnikowe stwierdzenie :slight_smile:

Ja to robię tak :lol:

  • Oglądam Prison break

  • Oglądam LOST

  • Oglądam kilka anime

  • Gram w OGame

  • Gram w Tibię

  • Gram w Starcraft’a

  • Gram w Silkroad’a

  • Gram w Soldat’a

  • Piszę na forach internetowych

  • Piszę na GG

  • Staram się robić ciekawe strony internetowe

Może coś Cię zainteresuję.

Korzystam z:

Sieci GG i AQQ,

*dobreprogramy.pl,

Oglądam w Ispla Świat według kiepskich

Pobieram Linuksy,

i inne pliki,

Sprawdzam e-maile,

i wiele więcej… :-o