Co fajnego można zrobić w internecie?

(kordixx) #1

(temat jest bardzo luźny i umieszczony w odpowiednim dziale, tak więc nie atakujcie mnie postami: "EEE! Głupi temat zakładasz!!!")

Taka refleksja mnie ostatnio naszła... No co fajnego można zrobić w internecie... Kiedy nie miałem neta, był ona dla mnie cudem wszechstworzenia... Aż w końcu go dostałem. Włączam czym prędzej komputer, firefoxa i... nic.

Pokazuje się strona google... I co teraz mam robić? Wszystkie te marzenia, pomysły, aspiracje związane z internetem wyleciały... [wtedy] Niemal impulsywnie robię to co wszyscy w moim wieku, wstukuję www.gry.pl i patrzę na te minigierki, które wcześniej, gdy nie miałem neta wydawały byś się ósmym cudem świata. Teraz okazały się być zwykłe i badziewne...

Wtedy już całkowita pustka...

Minął rok... odkryłem przez ten czas dzięki internetowi gimpa, blendera i inne fajne programy. Codziennie klikam na tych stronach jak pajacyk... Czymś się zająłem. I odkryłem też w tym czasie to forum... I teraz się pytam: CO FAJNEGO MOŻNA ZROBIĆ W INTERNECIE?

(klopas) #2

ja robie tak:

3 fora

cs 1.6

no i cośtam czasem szukam jak potrzebuje... neta mam od ok. 2-3 lat :slight_smile:

(Krzkaczor) #3

JW

3 fora

dobreprogramy

i bf2 xD

(Johny) #4

No wiesz,nie jest to takie proste,pomysłów jest tyle ile użytkowników internetu,każdy dzisiaj może miec swój ulubiony portal w stylu Onetu,WP,Dobrych Programów

Ktoś inny lubi rozmawiac przez komunikatory,jeszcze ktoś inny potrzebuje siec do pracy,przez którą wysyła zamówienia,raporty,itd.,są tacy co interesują się programowaniem i szukają przykładowych kodów żródłowych,itp.,jeszcze są tacy,którzy oglądają filmiki na youtube,pomysłów jest cała masa

(Goodprogram) #5

najlepsze jest łapanie pokemonów w pokeball'a :stuck_out_tongue:

(system) #6

2 fora

cs 1.6 steam

eve online

czasami jakaś stronka www by coś dorobić:wink:

no i czasem oglądam anime:P

(Setjuniorhigh) #7

Nasza-klasa (xD)

3 fora

dp

różne gry przez sieć

wikipedia

nonsensopedia

itd.. xd

(Stukot13) #8

Kiedyś powiedziałabym, że można ściągnąć fajne rzeczy: gry, tapety, style wizualne. Teraz ograniczam się tylko do forum i google (jest moją stroną startową), bo mam multum fajnych styli, tapet i gier. Mam całą masę ulubionych a ograniczam się tylko do forum. Słowem, internet mi już spowszedniał.

(boczi) #9

Pytanie dość dziwne... WSZYSTKO.

(Hilary42) #10

kordixx ma dokładnie takie samo zdanie jak ty. Czasami sie zastanawiam na co ja tyle czasu marnuje i co w tym internecie takiego fajnego jest.

(Airborn) #11

chodzi właśnie o to, by skonkretyzować takie ogólnikowe stwierdzenie :slight_smile:

(system) #12

Ja to robię tak :lol:

• Oglądam Prison break

• Oglądam LOST

• Oglądam kilka anime

• Gram w OGame

• Gram w Tibię

• Gram w Starcraft'a

• Gram w Silkroad'a

• Gram w Soldat'a

• Piszę na forach internetowych

• Piszę na GG