Co grozi za ściąganie gier, programów, muzyki itp. z Internetu?

Nie ma? Cóż… że ktoś czegoś nie potrafi znaleźć, nie oznacza, że to coś nie istnieje. A świat realny nie kończy i nie zamyka się na/w guglu. Polecam zajrzeć np w papierowe słowniki i nieco porządniej. Bywa również jako “Grenz- und Zollpolizei”, albo “Grenzwachtkorps”. Nazewnictwo zależne jest od reformy językowej oraz regionu.

Dla omawianego tutaj tematu, nie ma żadnego znaczenia jak po niemiecku nazywa się niemiecka policja celna. Osobiście wolałbym, żeby zamiast kilkunastu nieweryfikowalnych ogólników (!!!), podać chociaż jeden konkret. Na przykład taki:

Jak widać, w UE, jesteśmy na kursie i ścieżce do uznania za nielegalne tylko oglądania uznanych za nielegalnych treści.

Myślę, że doczekamy czasów, kiedy w telewizorach zostanie zaimplementowanie weryfikowania online praw do odtworzenia materiałów multimedialnych. Oczywiście sprzedawanie odbiorników bez takiej funkcjonalności będzie nielegalne.

Sorry, ale nie mam żadnego obowiązku linkowania czegokolwiek i jakiegoś udowadniania rzeczy, o których piszę.

A nawiasem… Ty myślisz, że dlaczego developerzy kodi zawinęli tyłki i prędziutko ogarnęli te lipne pluginy? Z nudów? Bo nie mają nic innego lepszego do roboty? Pomyśl chwilę, to naprawdę nie zaszkodziło jeszcze nikomu. W UK mieli im dowalić i to zdrowo. A zdjęcie z sieci całej domeny nie należy do najprzyjemniejszych i najtańszych rzeczy, zwłaszcza jeśli się na tym zarabia i prowadzi firmę.
W de tak samo się nikt nie bawi w pytania, czy się to komuś podoba, czy nie. Oglądasz lewiznę to bekasz. Twój problem i tyle.

BTW… Androidowe smart-TV z LG już mają coś na wzór ContentGuard’a. I na nich nie zainstalujesz praktycznie niczego do oglądania lewych transmisji sieciowych.

Jasne, że nie ma ale skoro piszesz bez konkretyzowania to wypowiedź przestaje mieć sens. Skoro nie ma sensu - to nie możesz mieć potem pretensji do osób, które ten brak sensu wskazują i wzywać adminów lub modów na pomoc… :wink:

1 polubienie

Ja nie mam żadnych do nikogo o nic pretensji. I szczerze mówiąc wisi mi z gruntu i kompletnie kto co sobie z tym zrobi. Chcesz, przyjmujesz. Nie chcesz, nie przyjmujesz. Twoja broszka.

A to sorry, widać poniższe źle zrozumiałem, hehehe :wink:

2 polubienia

Jakich mrocznych czasów żeśmy dożyli… (w “de” ;).
“To ci wolno oglądać, tego nie. To ci wolno myśleć, tego nie”.
Siedzisz sobie spokojnie przed telewizorem (z kamerą rzecz jasna) i oglądasz jedynie słuszne programy. Jesteś praworządnym obywatelem. Jak odważysz się oglądać coś, co jest nie po myśli “Partii”, coś nielegalnego, to “masz problem”. Policja myśli cię wyśledzi za myślozbrodnię i zostaniesz poddany ewaporacji.

1 polubienie

Wręcz przeciwnie, Pani Martino. Jeżeli podaje Pani informacje wątpliwej jakości, które są kwestionowane w sposób otwarty, z wykorzystaniem obowiązujących przepisów, to należy swoje “argumenty” poprzeć. Jeżeli nie potrafi Pani tego zrobić (twierdząc, że Pani nie musi), to śmiało można napisać, że Pani Kłamie. I proszę nie podpierać się tym, że na Google świat się nie kończy. Ma Pani rację, może się nie kończy, ale na pewno jest to świetny start, zwłaszcza przy poszukiwaniu informacji.

Odnoszę wrażenie, że Pani się zdaje, iż ma monopol na informacje o “DE”. Naprawdę, nieładnie.

Nie ważne co kto myśli. Nie ma Pani oficjalnego stanowiska drugiej strony, więc może Pani zgadywać. A zgadywać to można…

1 polubienie

Dlaczego jest aż 80 kilka postów,skoro można podzielić społeczeństwo na ściągających/i nieściągających…
Sam program uTorrent na DB zobaczcie,kilka milionów pobrań?..sądzicie że to do"pobrania linuksa" ha ha śmiech :- P
Są inne programy,są inne strony korsarzy wód jest całe multum …