Co instalowac na partycji systemowej?

jestem przed zasłuzonym formatem. chciałbym zapytac czy lepiej zrobic małą partycje dla windy i instlowac gry i programy gdzie indziej czy instalowac wszystko na partycji systemowej. czy ma to wpływ na wydajnosc,fragmentacje, szybkosc procesów itp.

Gry raczej instaluj na innej partycji ze względów na bezpieczeństwo, natomiast programy i aplikacje powiązane w jakikolwiek sposób z systemem na partycji systemowej.

Chyba oczywiste, że jeżeli partycja systemowa mniejsza i mniej na niej plików to wszystkie operacje na tej partycji będą trwały krócej i z tego choćby powodu, przynajmniej niektórzy użytkownicy, na partycji systemowej umieszczają tylko pliki Windowsa. Często też po instalacji przerzuca się dodatkowo niektóre katalogi np. moje dokumenty czy katalogi z fotkami, filmami na inną partycję. Takie postępowanie jest szczególnie korzystne jeśli robimy kopię partycji systemowej.

programy tylko takie których wiesz ze nie usuniesz… najlepszy najprostszy sposób… programy mało używane możesz na inne partycji

najlepiej instaluj wszystko czego ci nie bedzie szkoda w przypadku rozsypania sie systemu :frowning:

jak mu system padnie to programy z innej partycji i tak nie będą działały bo nie będzie kluczy w rejestrze

drechu ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.