Co jaki okres czasu wymieniasz telefon?

Witam, tak jak w tytule - co ile wymieniacie telefon?

Jedni są co pół roku, drudzy co rok, inni po dwóch latach, a inni jak się zepsuje (czyli nawet 7-10 lat ;d)

U mnie wygląda to tak, że wymieniam telefon co gdzieś 2-2,5 roku - chyba że jest jakiś wg. mnie dobry (nie pod względem funkcji tylko wytrzymałości) to nawet dłużej :wink: Miałem tak z Nokią 3100 :stuck_out_tongue:

A u was? Podzielcie się, a - i napiszcie czy potrzebujecie masę szpanerskich dodatków, czy wam to wisi i wystarczy taka “prosta” komórka. :wink:

używam Noki 3110 clasic i raz ją zalała woda i działa tak przez 2 lata teraz chcę kupić nową może z WLAN

Zmieniam telefon jak mi się kończy umowa i przedłużam ją na rok lub 2 z nowym telefonem.I tak już prawie 10 lat.Zaczynałem od siemensa c35.Pozdro

Ja wymieniam najczęściej dopiero jak przestaje działać, czyli co ok. 3-4 lata.

Ja wymieniam dopiero gdy znajdę model lepszy niz ten który mam. Dlatego raczej rzadko to robię.

Ten który mam teraz używam już 4 lata i już dojrzałem do zmiany. Podobają mi się te dotykowe smartfony.

Ja wymieniam średnio co półtora roku. Do tej pory prawie same Nokie (po drodze jeden siemens i jeden samsung), jak będzie teraz zobaczymy :>

ja też, miałem n95 8 gb jak szlak ją trafił to kupiłem drugą też n95 8gb , ponieważ lubuje się w nokiach

rzadko :slight_smile:

jestem wierny jednemu modelowi k800i.

teraz z niechęcią zmieniam na nokie 6303, a sony bedzie robil za podręczny aparat :slight_smile:

Pzdr

Kiedyś wymieniałem co 2 lata. Jak miałem na abonament. Nowy tel. nowe funkcje itd. Kiedyś fajnie było mieć nowy tel.; p

A teraz mam jakiś do dzwonienia i smsów. Oczywiście jak jest potrzeba to zdjęcie zrobi ;> i nieraz działa jako mp3;d

Hmm… Telefon się wymieni jak padnie albo go zgubię ;d

Witam!

Ja wymieniam oczywiście, jak się umowa kończy. Od kiedy mam iPhone’a to nie myślę o innych telefonach. Zamieniłem tylko iPhone’a 3G na 3GS. Jeśli Apple nie zrobi nic z iPhone 4 i/lub nie wypuści np. iPhone 5 (który będzie w 100% sprawny) to poważnie zastanowię się nad telefonem na Androidzie. Póki co mam jeszcze ponad pół roku na rozważania.

Zawsze mogę zostać przy 3GS’e :smiley:

ja wymieniam rzadko co 2 lata obecnie LG KU990i bardzo dobry telefon ale jakby było jeszcze WLAN! !!

zastanawiam się właśnie nad zmianą…

a ja wymieniam zawsze jak jest jeszcze na gwarancji , nie lubię telefonu bez gwarancji a tak średnio to raz w roku oczywiście górna półka :slight_smile: no i zawsze kupuję w marketach typu Media-Markt,Saturn,Euro-AGD nigdy nie od operatora :lol: no i jeden musi być zapas K800i prawie nowiutki w razie co leży w szafie i się kurzy :stuck_out_tongue:

Gdy umowa się kończy :slight_smile:

Ja wymieniam, kiedy bardzo spodoba mi się inny model i oczywiście będzie mnie na niego stać. :stuck_out_tongue: