Co jest ble w moim logu?

Po paru minutach jest problem z otworzeniem jakiegokolwiek programu albo nawet okna procesow :frowning:

z gory dziekuje

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Windows Genuine Advantage Registration Service i Win32Sr następnie użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Nowy log :slight_smile: Tak przy okazji.

Istnieje gdzies spis niepozadanych wpisow? :>

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Z tego co mi wiadomo, to nie :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

Dziękuje :slight_smile:

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 7:06

Pozwole sobie jeszcze zadac jedno pytanie.

Poniewaz niechce czesto wklejac loga na forum z prosba o wypisanie co jest zle i co z tym zrobic, zwlaszcza ze mam 3 komputery swoje plus jeden siostry. To czy znajdujac poprzez wyszukiwarke forum informacji dotyczacej jakiegos pliku badz wpisu ze jest On ble :stuck_out_tongue_winking_eye: to oznacza ze u mnie taki sam wpis tez jest ble? Chodzi tez o to ze jestem zwolennikiem wyszukiwania informacji sam, a nie pokazywanie i czekanie az mi zrobia. :slight_smile: Pewnie troche minie zanim zdobede wiedze pozwalajaca mi stwierdzic ze na 100% wszystko usunalem. Wiec swoje logi po wyczyszczeniu i tak bede pokazywal (Jezeli bylaby mozliwosc to chcialbym wklejac przed i po z informacja co usunalem,zeby mnie ktos kontrolowal).

Czemu tak?

Po pierwsze chce sam dochodzic do tego co jest zle i czemu. (Wieksza wiedza)

Po drugie dla tych co sprawdzaja latwiej jest napisac czysto niz cala formulke co i jak :stuck_out_tongue_winking_eye:

Oczywiscie biore pod uwage ze cos moge schrzanic, ale bez ryzyka nie ma frajdy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ponawiam pytanie:

Czy jezeli w innym poscie wpis jest okreslony jako ble to u mnie na 100% tez jest ble?

Czy moge wklejac logi przed i po czyszczeniu?

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 12:19

Logi robione zdalnie na kompie mojej siostry

Logi są czyste :slight_smile:

To już zależy tylko i wyłączeni od Ciebie, ale jeżeli już podejmiesz decyzje o wzorowaniu się na innych postach, to bierz przykład z osób, które mają pojęcie na ten temat - bo są osoby które myślą, że robią dobrze, a tak naprawde nie jest :slight_smile: