Co jest lepsze, GMail czy OutLook?

Dziękuję za udział w ankiecie.

OutLook = Hotmail?

jeżeli chodzi o sam interface to dla mnie ładniejszy jest outlook

a może niech ktoś inny wypowie sie w kwestii technicznej

Dodane 18.08.2012 (So) 22:39

tak , Outlook to teraz taki nowy Hotmail

‘‘Giemail’’ lepszy

Dla mnie Gmail, Outlook jest za bardzo Metro, mam przekierowany stary Hotmail/Outlook na Gmail i jest OK :stuck_out_tongue:

Przez jakiś czas ostatnio korzystałem z Thunderbirda na moim komputerze lecz nie byłem co do niego specjalnie przekonany birąc pod uwagę że ściągam Maila również za pośrednictwem mojego telefonu więc brak synchronizacji otwartych wiadomości pomiędzy GMAIL a Thunderbird był dość irytujący.

W rezultacie, powróciłem do interfejsu gmaila i w Chrome, na wszelki wypadek, zainstalowałem wersję offline gmaila. Okazuje się to najlepsza opcja dla mnie.

Pozdrawiam

ja tam używam gmaila i klienta thunderbirda i nie narzekam;] ale hotmaila też mam czasami sie przydaje

Ja używam wielu kont, w tym 2 firmowe i klienta Thunerbird na PC, K9 Mail na Androidzie i standardowego klienta na iOS.

A o IMAP słyszałeś? Źle działa?

No działa ale podczas gdy gmail ma możliwość obsługi wielu kont w jednym interfaejsie, nie jestem osobiście przekonany do osobnego klienta poczty e-mail. Ale to jest kwetia tego kto co lubi :slight_smile:

OutLook też ma taką funkcję ;p

OutLook od samego początku z założenia miał taką funkcję. GMAIL nie koniecznie. Ale od momentu kiedy poszczegulne fukcje zaczeły funkcjonować na gmailu nie widzę specjalnie sensu instalowania kolejnego programu na komputrze jeżeli gmail jest w stanie obsłużyć wszystkie adresy e-mailowe i za pomocą dodatku “gmail offline” jest dostępny bez dostępu do internetu

A JEDNAK!

OutLook najpopularniejszy w Europie!

:smiley: :twisted: =D> ![-o<