Co jest lepsze: składanie czegoś innego czy ratowanie starego - lga 775

Załóżmy że , ktoś czyli ja ma : Stary bardzo stary komp z nowym zasilaczem,dysk i dobrą obudową.Ale reszta to zło co byś zrobił 600 zł.
Dla dociekliwych mowa o 4gb ram,e8400 i gtx 260.Gdy sprzedałem tego gorszego gniota.Dostałem do od ciotecznego brata.Z nowym zasilaczem i dyskami 120 i 500gb

Jaka płyta główna i do czego ma starczyć.

Płyta obsługuje quad bo kuzyn miał wymieniać .Ale powiedział że się woli wziąć lapka w play.Do słuchania past i grania w cs go i czytania past .

No to quad, 8gb RAM i GTX 1050/rx560. Nic lepszego nie zrobisz, zmiana na podstawę 1155 nic nie da bo więcej wyjdzie więc kupisz gorszą grafikę.

A myślisz o AMD Athlon 200GE i 2x4gb ram ddr4 z dobrym taktowaniem.Trochę bym dozbierał ,a ponoć ta integra nie jest zła .

to zależy jakiego fps oczekujesz od cs go :slight_smile: Integra jak integra to żadna rewelacja. Znaczy integra od amd jest dużo wydajniejsza od intella ale porównując nawet do takiego gtx 1050 to jest przepaść :slight_smile:

No w sumie racja.ale raczej rozważę rx 560.Coś mnie bardziej ciągnie do amd

Ale quad są słabe.Ile trzeba by uzbierać żeby pomyśleć o nowej podstawce.

Podkręcony Q9550 jest wydajniejszy niż 200GE (wg Passmarka).

Ale i tak te procesory to żart.Jak ja siedzę przed grą około 10h dziennie to za prąd starzy by majątek wywalili

No faktycznie… kilkadziesiąt złotych rocznie to majątek.

Wg mnie dobry pomysł to najpierw przyzwoita grafika a później zmiana podstawki na coś z co najmniej 4 jajami. Athlon to taka proteza do zdrowej ręki.

1 polubienie

W sumie masz racje.

Pancia, nie plagiatuj się:laughing:, to Kaktus, już od grudnia mu to samo piszesz, no podeślij mu w końcu gratis z roboty jakiegoś rx2080 ew. 2060, bo nie odpuści i dalej będzie się dopominał :wink:

1 polubienie

Tak mi się skojarzyło:

:smiley:

1 polubienie

Wiem, ale wygląda na to, że jego sytuacja się coś zmieniła, wolnego mam tyrko radeona 5450, ale on jest idealny do podmiany martwych grafik :grin:

Wole amd

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Do urodzin bym był w stanie uzbierać 1k zł za tyle kupie gotowca z używek .

To zbieraj i kup! :slight_smile: