Co jest nie tak?

gdy chce otwożyć film to pokazuje mi sie że SYSTEM WINDOWS NIE MOŻE OTWOŻYĆ TEGO PLIKU i pisze żebym wybrał pomiędzy:użyć obsługi sieci web do znalwezienia odpowiedniego programu lub wybrać program z listy. i filmu nie da sie otwożyć . gdy wybieram jedno z tych dwów to nic nie daje , czemu??

napisz jakie ma rozszerzenie ten plik i czym go otwierasz ?

Poprost nie masz odpowiedzniego odtwarzacza do tego typu filmów rahzel dobrze napisał:

to ci powiemy ktoś jaki odtwarzacz najlepiej se ściągnąć żeby działo :frowning: a i dzlaczego ten temat jest w sieciach komputerowych ?? :frowning:

Otworz ten film chocby Media Playerem. rozpoznaje on wiele rozszerzen :wink:

No nie za wiele. :frowning:

Poczekajcie z gdybaniem do czasu, aż padnie

na to odpowiedź. Chyba wcześniej nie ma to sensu :smiley:

Zainstaluj odpowiednie kodeki

Jeśli nie wiesz jakie to użyj programu Gspot

Ale myslę że instalacja ffdshow albo klcodec powininna zadziałać

No tak … zapomniałem o najważniejszym jeśli plik z filmem nie ma rozszerzenia np: .avi to wybranie programu z listy np: Windows Media player’a i tak go odtworzy. Jednak ten program nie wczytuje napisów do filmu… poszukaj zatem innego odtwrzacza np Vplayer 6.0e

duzo lepszym odtwarzaczem jest ALLPlayer (najlepiej ver. 2.0) i z doswiadczenia wiem ze jest lepszy od Vplayera.

czy sadzisz ze ten post choc odrobine pomoze autorowi problemu??

Ten post nie jest poradą, tylko uwagą moderatorską (takowe również mają rację bytu na każdym szanującym się forum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )

A wasze gdybanie też niczego nie wnosi. Dlatego moderator zalecił wstrzymanie się z udzielaniem porad do momentu poznania rozszerzeń pliku filmowego.