Co jest nie tak?

(Dziurdzia01) #1

gdy chce otwożyć film to pokazuje mi sie że SYSTEM WINDOWS NIE MOŻE OTWOŻYĆ TEGO PLIKU i pisze żebym wybrał pomiędzy:użyć obsługi sieci web do znalwezienia odpowiedniego programu lub wybrać program z listy. i filmu nie da sie otwożyć . gdy wybieram jedno z tych dwów to nic nie daje , czemu??

(Qbek50) #2

napisz jakie ma rozszerzenie ten plik i czym go otwierasz ?

(Polko P L) #3

Poprost nie masz odpowiedzniego odtwarzacza do tego typu filmów rahzel dobrze napisał:

to ci powiemy ktoś jaki odtwarzacz najlepiej se ściągnąć żeby działo :frowning: a i dzlaczego ten temat jest w sieciach komputerowych ?? :frowning:

(Chees) #4

Otworz ten film chocby Media Playerem. rozpoznaje on wiele rozszerzen :wink:

(boczi) #5

No nie za wiele. :frowning:

(Asterisk) #6

Poczekajcie z gdybaniem do czasu, aż padnie

na to odpowiedź. Chyba wcześniej nie ma to sensu :smiley:

(Czterytel) #7

Zainstaluj odpowiednie kodeki

Jeśli nie wiesz jakie to użyj programu Gspot

Ale myslę że instalacja ffdshow albo klcodec powininna zadziałać

No tak .... zapomniałem o najważniejszym jeśli plik z filmem nie ma rozszerzenia np: .avi to wybranie programu z listy np: Windows Media player'a i tak go odtworzy. Jednak ten program nie wczytuje napisów do filmu.... poszukaj zatem innego odtwrzacza np Vplayer 6.0e

(system) #8

duzo lepszym odtwarzaczem jest ALLPlayer (najlepiej ver. 2.0) i z doswiadczenia wiem ze jest lepszy od Vplayera.

czy sadzisz ze ten post choc odrobine pomoze autorowi problemu??

(fiesta) #9

Ten post nie jest poradą, tylko uwagą moderatorską (takowe również mają rację bytu na każdym szanującym się forum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )

A wasze gdybanie też niczego nie wnosi. Dlatego moderator zalecił wstrzymanie się z udzielaniem porad do momentu poznania rozszerzeń pliku filmowego.