Co jest płatne na Allegro.pl?

Kupowanie i? :slight_smile:

Wystawianie przedmiotów itp.?

Ja nie zapłaciłem chyba xx gr i usunęli mamie konto (wystawiłem na aukcji rower) :slight_smile:

Ja teraz mam zamiar ustawić konto “Junior”.

Kase biorą za aukcję o większych rozmiarach.

Jak kupujesz to płacisz tylko za towar. Jak sprzedajesz to płacisz za wystawienie, dodatkowe bajery, ustawienia aukcji no i po zakończeniu płacisz jeszcze prowizję jaką sobie nalicza Allegro.

  1. Użyczanie kont jest niezgodne z regulaminem allegro

  2. Jeśli zakładałeś konto, to musiałeś zapoznać się z regulaminem Allegro i prowizjami itp. i w czym problem

RBB , Prawdopodobnie to było powodem zawieszenia konta mamy przez administrację Allegro. Zrobiłeś jej “przysługę”

Ale wtedy nie było konta JUNIOR :!:

A kogo to interesuje? Nawet gdybyś był wtedy pełnoletni też Ci nie wolno korzystać z czyjegoś (mamy) konta.

Mama mogła dla Ciebie coś kupować przez Swoje konto lub sprzedawać coś Twojego ale nie miała prawa udostępniać nikomu dostępu do swojego konta.

Pewnie jakiś zainteresowany tym co sprzedawałeś zauważył niezgodność, że konto należy do innej osoby niż osoba sprzedająca przedmiot i zgłosił to do administracji, która postąpiła zgodnie z regulaminem.

Ale napisane było że nie zapłaciłem xx groszy :!:

Nie Ty tylko Twoja mama nie zapłaciła bo to jej konto.

Skoro było takie uzasadnienie to wystarczy zapłacić, napisać do nich to i konto odwieszą. Tylko niech to mama robi a nie Ty.