Co jest potrzebne do internetu radiowego?

Mój sąsiad założył sobie neta z Multimedi S.A 512 kb. Teraz chce go sobie od niego pociągnąć droga radiową. Co do tego jest mi potrzebne i ile to mniej więcej będzie kosztować??? I czy to będzie chodzić na moim sprzęcie (AMD 1.1; 512 mb RAM; karta graficzna 64mb; win xp pro; odległość 200m). Proszę o odpowiedź i z góry dzięki!

To co chcesz zrobić to zwykłe chamstwo, a poza tym jest to chyba nielegalne bo to coś w rodzaju kradzieży. Mam nadzieję, że Twój sąsiad tą sieć porządnie zabezpieczy.

Nie mówiąc że to kradziesz to skąd wiesz jakiego ma neta?

abek66 , wiesz co jesteś typowym flimem .

Flim = cham

dlaczego od razu zakładacie że chce ukraść ???

sąsiad mojego znajomego równierz jako pierwszy założył sobie neta radiówke, i płacił chyba 60pln/mies.

czy jakoś tak, no to po jakimś czasie znajomy dogadał sie z sasiadem, kupili rutera przeciągli skrętke przez płot

do pokoju znajomego i podzielili się abonamentem 50/50…

gdyby moja 65letnia sąsiadka chciała mieć neta z chęcia udostępnił bym jej łącze hehe…

natomiast ISPem nikt się nie przejmuje, oni i tak kasują swoje…

Co :?:

Co jest nielegalny - taki słaby i oszukany internet :?:

Nic nie kradniesz - podłączaj ile można a oprócz tego ,więcej" i jak można :!:

Może więcej ,SOLIDARNOŚCI" w internecie i będziemy mieć te ,nety" za które płacimy :?:

Narazie to nas wszyscy oszukują i okradają . :frowning:

jak juz coś to nie bd SIE włamywał tylko on sam mi zaproponował żebym sie do niego podłączył i bedziemy płacić 50 na 50 i dlatego chce wiedzieć co jest mi potrzebne.

@abek66 będzie potrzebne Ci tak jakiś router z obsługą Wifi bo musisz ten sygnał od sąsiada jakoś rozdzielić do tego jakaś antenka bo obawiam się że ta standardowa w routerze może być za słaba na te 200m i na koniec jakaś karta bezprzewodowa do kompa. To chyba wszystko, mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałem

na 200metrów ??

to z wifi dajcie sobie spokój, bo to będzie się kaszanic na lewo i prawo,

lepiej zastosujcie kabel UTP kat.5E

dobra dzieki, tylko jaki ten router i ta antenka i karta byla by dobra bo kabel odpada to za duzo kopania

@abek66 ta multimedia dostarcza łącze ADSL czyli takie jak TP, Net24, Dialog??