Co jest tańsze? PS4 czy Xbox One?

Dowiedziałem się, że Worms W.M.D będzie miało premierę 23 sierpnia 2016 roku na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera wersji PC również jest w tym roku ale premiera jest wciąż bliżej nieokreślona. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, która konsola jest teraz tańsza? Porównajcie ceny zestawów:

  • 1 pad 500 GB/1 TB

  • 2 pady 500 GB/1TB

  • 1 pad i 1 gra, 500GB/1TB

  • 2 pady z grami, 500GB/1TB

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

My mamy porównywać ceny zestawów? Bez żartów, przecież to ty jesteś zainteresowany zakupem. Skorzystaj np. z Ceneo i sam sprawdź ceny produktów, które cię interesują.

Ja wolę PS4, bo jest YouTube i Twitch.tv poza tym mnie interesują exclusive’y z PS4 - Uncharted 4 i Gran Turismo Sport. I słyszałem że pad PS4 jest najwygodniejszym padem ze wszystkich 4 konsol.

 

Sprawdzałem w RTV EURO AGD, ale jakoś to było dla mnie za mało

Skoro wolisz PS4 i bardziej interesują cię exclusiy na tą konsolę to nie wiem jakiego argumentu jeszcze potrzebujesz, aby w końcu zakupić tą konsolę.

Nikt za ciebie wyboru nie dokona, a jak dalej nie możesz się zdecydować to rzuć monetą.

I zdecydowane. Za mało ? To kup sobie kilka gier i będzie więcej :slight_smile:

Ja od stycznia 2015 roku planuje zakup PS4 :slight_smile:

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Pogratulować… Widać, ze jesteś mało zdecydowany na jakąkolwiek konsolę. Nie wiem czekasz na mega obniżkę, że konsola będzie za 1000zł? To sobie poczekasz do kolejnej generacji, wtedy kupisz obecną generacje w takiej cenie. Jak nie masz kasy to kup sobie SHIELD’a i subskrypcje. Podłącz do Tv i graj. Btw piszesz, że MY mamy porównać zestawy. Nie wiem mamy Ci szukać po stronach i szukać okazji cenowych, że na stronie A konsola jest tańsza niż na stronie B o jakąś złotówkę, ale za to konsola B ma lepsze/ droższe gry w zestawie- bezsens. To Ty powinieneś wiedzieć w co chcesz grac. Powinieneś sprawdzić ile dane gry kosztują na chwilę obecną i sam ocenić czy Ci się opłaca ten zestaw czy tamten. Ja jakoś nie miałem problemu z kupnem PS4. Poszedłem do sklepu wziąłem zestaw z grami jakimi była konsola, gry wymieniłem lub sprzedałem i już. Dalej nie widzę sensu drążyć tematu. Jak w końcu dorośniesz do podjęcia męskiej decyzji o kupnie konsoli to idź i ją kup. Rozumiem rozterki osób, które chcą kupić konsolę, ale nie wiedzą, która dla nich będzie lepszym rozwiązaniem i stąd pytania na forum. Dla Ciebie polecam konsolę NES. Gry są relatywnie tanie i jest tego mnóstwo na rynku. Jako, że ty planujesz zakup konsoli od stycznia 2015 to w między czasie graj na telefonie. W sumie to też konsola tyle, że mobilna i z androidem.

Z tego co napisałeś “Ja wolę PS4, bo jest YouTube i Twitch.tv” to wynika z twojej niewiedzy bo na xklocka też jest a pady od ps4 są gorszej jakości to nawet wielcy fanboje na nie narzekają. Ja wybrałem Xone i nie żałuje (zwłaszcza że poprzednio miałem ps3). Wsteczna też jest zaletą.

Nie tylko z androidem :wink:

Tylko że na Xboksa nie ma Uncharted 4 i Gran Turismo Sport a do Exclusive’ów Xboxowych jakoś nie chcę się przekonać. Poza tym Xbox One sprzedał się w 20 mln egzemplarzach a PS4 w 40 mln. Słyszałem że dwie nowe wersje Xboxa One - Xbox One S i Project Scorpio mają zmienić wyniki sprzedaży.

 

W sumie Xbox One jest tańszy. Poza tym nie potrzebuję tylu gier, nie chcę się jakoś napychać exclusive’ami. Poza tym na Xboksie One mam wczesny dostęp do Battlefield 1

 

Mozna tez kupic adapter i grac padem X1 na PC

Ale za zakupem PS4 przemawia:

-Tanszy abonament

  • “Najchetniej kupowana konsola w Polsce”

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Po co kolejne posty jak i tak nic nie kupisz? Po drugie, zamiast pisać post pod postem korzystaj z przycisku Edytuj. Ostatni raz posty połączyłem.

Może on próbuje komuś z Nas coś sprzedać( patrz namówić do kupna).
@elmak wiem, taki przykład dałem tylko :slight_smile:

Kupie PS4. Zapomnialem ze na PS4 mozna placic kartami PaySafeCard

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Na XO też możesz tym płacić :slight_smile:

Argumenty za przeproszeniem dla mnie z d…py. Ja kupując Xone nie patrzyłem ile ludzi go kupiło tylko czy będzie dobrym sprzętem dla mnie. Co mnie interesuje kto co kupuje i dlaczego. Rozumię żę telefon kupisz tylko samunga bo sprzedawcy to /cenzura/ wciskają wszystkim??

Na PS4 jest nagrywarka filmów, wystarczy dwukrotnie nacisnąć SHARE. Co prawda tylko 15 minut ale dla początkujących YouTuberów narazie wystarczy. Na PS4 mozna streamować na YouTube’a. Czy Xbox One ma wbudowaną nagrywarkę filmów i streaming na YouTube? No nie. Poza tym interesuje mnie jeden tytuł ekskluzywny - Gran Turismo Sport.

 

Byłem wczoraj w Media Markt zobaczyć ceny konsol. PS4 bez gier kosztowało 1299 zł, z grami już 1599 i 1799 zł. Xbox One z grami kosztował od 1399 zł. Sprawdziłem też ergonomię padów bo obie konsole były wystawione ale tylko PS4 czynne. Pad do X1 jest wygodniejszy, ale za PS4 przemawia fakt że pad jest większy, bo pad X1 ma chyba rozmiar podobny do pada PS3. Wydawało mi się że Xbox One jest większy od PS4 ale jak zobacyłem Xboxa One, tego wystawionego to był…węższy… Kinect też wydawał mi się większy a był mniejszy. Gry Xbox One kosztowały od 99 zł, więksośc na półce to były tytuły ekskluzywne, na cenę gier PS4 nie patrzyłem. Planuję też zobaczyć ceny konsol w EURO, NEONET i Media Expert.

 

Za PS4 przemawia też fakt, że nie ma blokady na używane gry ani postawionych warunków, aby w nie zagrać, bo na X1, żeby zagrać w gry używane trzeba mieć znajomego w kręgach i musi on dać używaną grę w ciągu miesiąca.

 

Aha, Worms W.M.D pojawi się 23 sierpnia 2016 roku na wszystkich platformach, ale jeśli chodzi o konsole to na polski rynek trafi 3 dni później.