Co jest warta książka "Szkoła Hakerów"?

Witam! :wink:

Przez przypadek natknąłem się na reklamę książki Szkoła Hakerów. Sprawdzałem na allegro jest parę ofert sprzedaży tej książki. Mam pytanie, czy ta książka naprawdę poszerzy wiedzę z dziedziny hakingu ?? :^o Czy to tylko takie wyciąganie kasy od naiwnych ?? Proszę o opinie i zarazem dziękuje.

Raczej wyciąganie kasy od naiwnych, bo wszelkiego tego typu poradniki znajdziesz na necie i to za darmo, wystarczy tylko wiedzieć czego szukać. Jak będziesz chciał zostać hakerem to albo nim zostaniesz i znajdziesz informacje na temat hackingu na necie albo zakupisz dużo ciekawszą literaturę, jeśli takowa istnieje.

System, który oni oferują to nic innego jak Linux, jeśli dobrze kojarzę to oparty na Slackware, który jest specjalnie przygotowany do hackingu, czyli zawiera wszystkie niezbędne aplikacje. Takiego Linuksa możesz również sam sobie stworzyć i to za darmo a istnieją i specjalne dystrybucje już gotowe do tego celu również za darmo :slight_smile:

Pozdrawiam!

Dziękuje ci za opinie!! Czy ktoś korzystał z tej książki i ma inny czy podobny pogląd na sprawę jak roobal??

Proszę o więcej opinii. :shock:

Miałem tę książkę pożyczoną od kumpla na kilka dni. I większość z tego co tam jest to opisy jak używać programów…