Co jest z paczką jak kurier nie zastanie nikogo w domu?

Co robi kurier (GLS) z paczką jak nikt jej nie odbierze, bo nikogo nie ma w domu?? Gdzie ona trafia i jak się dowiedzieć że on w ogóle był i potem jak ją odebrać??

Jak z poczty nikogo nie zastanie to wiadomo awizo, ale co robi kurier??

Kurier zostawia Awizo, ale wcześniej dzwoni czy jesteś w domu. Musisz potem oddzwonić, a paczka trafie chyba do magazynu.

Ok dzięki!

nieraz zostawiaja paczke pod domem;/ bezsensu

jak to zostawiają?

przecież gość musi uzyskać podpis, że paczka została odebrana

hehe sami se podpis piszą :smiley:

Z tą paczką pod domem to chyba nie, chyba że na klatce, ale i tak ktoś może ją gwizdnąć…

Dzięki za odp.

Kurier poczty polskiej…

paczka z odtwarzaczem mp3

miejsce dostarczenia: wycieraczka

Zależnie od firmy czasem kurier przyjeżdża w innym terminie ponownie, jednak o ile podany jest numer telefonu, wcześniej to uzgadnia.

Kurier może przyjechać do ciebie ponownie lub możesz odebrać paczkę w magazynie.

kurierzy bardzo niechętnie zostawiają awizo gdyż za nieodebraną paczkę nikt im nie płaci, wola jeszcze raz przyjechać :wink:

To zależy bo jeśli nie mieszkasz w dużym mieście to kurier czasem woli dostarczyć więcej paczek niż stać w korku (a żeby z miasta - siedziby oddziałów większości firm kurierskich dojechać do mnie trzeba zazwyczaj trochę postać).

ostatnio to dzwonią pewnie duża konkurencja ale to zależy od kurierow

Dziś specjalnie nie poszedłem do budy, żeby odebrać tą *** paczke, bo wczoraj był o 10 rano i nikogo w domu nie było. Matka zadzwoniła żeby jeszcze raz przyjechał i dobra. Do teraz jeszcze paczki nie ma… :confused:

Jednak wole przesyłki z poczty. Różnie sie o nich słyszy, ale nigdy mnie nie zawiedli, a kurier se w kulki leci…

jak ja zamówiłem sobie telefon z allegro to sam się podpisał i zostawił paczke pod domem :smiley: W UPS tak było.