Co jest z tym Firefoksem 55?

Witam,
Nie wiem co może być nie tak z Firefox, ale ciągłe czyszczenie, deinstalacja i instalacja na długo nie pomaga. A jak już jest ok, to znowu co innego źle działa a w zasadzie źle wyświetla strony, jakby style css nie były brane pod uwagę. Dziś jak wchodziłem na kilka stron, to strony wyglądały jak by były bez css. A jak wyżej pisałem, czyściłem pamięć i nie pomaga. Ciągłe problemy z certyfikatami. Mam Kaspersky, ale wyłączanie skanowania szyfrowanego, to ostatnia możliwość jaką mogę zrobić a to co napisali z supportu Kaspersky, to tego nie mam, znaczy ProgramData i plików cert.
Miałem przed problemem z firefoksem non stop komunikaty rozłącz lub kontynuuj, gdy wchodziłem na youtube, wp.pl, onet.pl Nie mam wirusów, robaków, bo sprawdzałem i też nie mam problemów w systemie a sprawdzałem sfc/scannow.
Google Chrome nie ma takich problemów i wszystko dobrze wyświetla, ale lubię firefoxa. Co może być nie tak?
Robiłem odśwież firefox i nie pomaga. Aktualnie mam problem o czym wyżej pisałem. Problem z certyfikatami z monitem error_Unknown coś dalej nie pamiętam i złe wyświetlanie nie których stron, jak by nie obsługiwały css a mam zaznaczone styl podstawowy.

Pierwsze, to wejdź w panel sterowania, opcje internetowe, zakładka zawartość - i kliknij w wyczyść stan SSL. To czyści bufor także dla firefoxa.

Skopiuj gdziekolwiek pliki z profili key3.db i logins.json
Wyeksportuj do pliku html zakładki.
W opcjach folderow odznacz ukrywanie chronionych, odznacz ukrywanie rozszerzeń i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów.
Odinstaluj firefoxa - najlepiej programem soft4boost any uninstallerem


Wyszukaj w systemie wszystko mozilla i wszystko firefox. Będzie tego sporo.
Przeczyść system i ponownie zainstaluj firefoxa z tej stronki:
https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/55.0/win32/pl/
Stabilne wersje instalacyjne nie sypią błędami.

Jest dużo folderów ustawień w windowsie. Niektórych nie da się naprawić. I nie wiadomo ile razy byś aktualizował, przeinstalował lisa, to jeden błąd będzie się powielał w każdej nowej wersji.
Właśnie - jakieś problemy z certyfikatami na poziomie systemu i koniec pieśni. Trzeba od nowa zainstalować FFxa.
Potem wejdziesz w profil, otworzysz, usuniesz w nim key3.db i wkleisz logins.json i zachowany key3.db, potem zaimportujesz zakładki z pliku. Czeka Ciebie staranne ustawianie, ale czego sie nie robi dla sprawnego firefoxa?
W opcjach folderów powrócisz do ustawień.

Co do programu, to wystarczy mi revo Unistaller 2.0 i nie zawiódł mnie:) Co do firefox, to wiem, czego nie zrobiłem po odinstalowaniu firefoxa a jest nim folder w danych aplikacji, który jest ukryty. Wiem, że pisałeś w recenzji, że revo jest mniej dokładny, ale każdy woli co innego;) Zawsze mi pomagało, gdy ff walił się, odinstalowanie-> usunięcie ukrytych folderów powiązanych z ff -> czyszczenie rejestru np: CCleanerem (ale nie nowsze wersje!) i działało:)

Firefoxa pobierałem ze strony dobreprogramy jako stabilne 64bit.