Co jeżeli jest sie nieklasyfikowanym z jakiegoś przedmiotu?

Witam mam pytanie czy jeżeli w szkole jest sie nieklasyfikowanym z jakiegoś przedmiotu to można zdać do następnej klasy?

A nielepiej zapytać sie wprost nauczyciela, albo zajżeć do regulaminu szkoły :stuck_out_tongue:

Pewnie ta osoba co jest niekwalifikowana będzie pisać test z całego roku. Cały materiał jaki był w danej klasie.

Jeśli dostaniesz np. z tego testu 4, to na koniec będziesz miał 4 :mrgreen:

Faaajnie jak tak jest :mrgreen:

mi się wydaje że jak się niema nkl-a to niema możliwości poprawki… przynajmnije tak u nas…

piszesz komisa. Nauczciel nie ma z czego wystawić Ci stopnia - idziesz na komisa. Szanse na zdanie są, ale musisz mocno przykuć.

Z tego co wiem to albo warunkowo, albo piszesz test albo poprostu kibel ^^ Ale chyba tenn, ze piszesz test z całego roku. Tak mam w tej buedzie bo w starej boprosu kibel…

Podepne sie :lol:

Została wprowadzona już ta ustawa, która nie daje promocji uczniowi z nagannym (1) zachowaniem czy to dopiero od przyszłego roku?

Masz szczęscie, jeszcze nie :mrgreen:

A co masz naganne zachowanie

No właśnie nie wiem. Wychowawczyni mi powiedziała że za głupie docinki powinienem dostać 1 z zachowania.

Problem tylko, iż mówiła to z uśmiechem na twarzy a to do niej nie pasuje (mam nadzieję iż moja kochana Pani Wychowawczyni tego teraz nie czyta :mrgreen: ).

No cóż w środę będziemy wystawiać proponowane oceny to sie dowiem czy to był żart czy nie.

Jak nie to jakieś kwiaty czy cuś trzeba będzie zmajstrować :frowning: :slight_smile:

Chociaż jak jeszcze można przejść to już tak bardzo mi nie zależy.

Ale tak głupio, mieć w miarę dobre oceny i tu nagle taki zonk :?

chłopie to wstyd, popraw się, ja bym czuł się głupio mająć naganne: [-(

ja też się głupio czuję :slight_smile:

Ale jestem na 99,9% pewny że będę miał dobre. W końcu jestem maskotką swej klasy a p. wychowawczyni zawsze się śmiała z mych komentarzy. :wink:

Nie można.

Można z jedną ndst raz w całej karierze szkolnej za zgodą rady pedagogicznej.

Przedmiot z którego jesteś nieklasyfikowany musisz zaliczyć ma egzaminie klasyfikacyjnym (NIE KOMISIE :arrow: TO DWA RÓŻNE POJĘCIA). Podanie o egzamin klasyfikacyjny musisz złożyć sam, może to również zrobić rodzic lub wychowawca. Zgodę na dopuszczenie do egzaminu również wyraża rada pedagogiczna.

Jak nie wyrazi albo nie zaliczysz egzaminu na ocenę pozytywną to kiblujesz w tej samej klasie :stuck_out_tongue:

BTW bierz się do nauki, jak wcześniej wagarowałeś (nieklasyfikowanie dają za ponad 50% nieobecności)

Rychło się pytasz na 2 tygodnie przez zakończeniem szkoły :smiley:

Co zrobić jak nauczycielka wystawiła mi nieklasyfikowanie na półrocze ponieważ nie mogła mi sprawdzić pracy domowej?

Tylko jednej pracy, przez cały semestr? Dlaczego nie mogła? Bo nie dostarczyłeś, czy bo ona nie ma Internetu?

Przede wszystkim skontaktuj się emaliowo z nauczycielką i poproś o podanie powodów, jeżeli problemu nie uda się rozwiązać, to pisz do dyrektora o egzamin klasyfikacyjny.

Wykazanie się wiedzą Ciebie nie ominie, więc, jeżeli wcześniej kombinowałeś, to tutaj lepiej do nauczycieli podejdź grzecznie, bo liczba problemów zależy od jej nastawienia. :slight_smile:

Chodzi o to że kazała mi odesłać jedną pracę domową kilka dni przed wystawieniem ocen przewidywanych po czym wystawiła mi nieklasyfikowanie a samej pracy domowej nie sprawdziła nie wiadomo z jakiego powodu.

No wiec zrób grzecznie, tzn pzrerób po swojemu cos takiego:

“Dzień dobry, piszę do Pani w związku z wystawieniem ocen i otrzymaniem oceny “niesklasyfikowany”, wraz z widoczną informacją, że nastąpiło to w rezultacie braku przesłania pracy domowej (?). W załączniku (jako prześlij dalej), znajduje się kopia wysłanego w dniu X emaila wraz z plikiem pracy domowej w formacie X. Byłbym bardzo wdzięczny za informację, czy nie dotarła ona do Pani, czy może wystąpił jakieś inny problem z otwarciem pliku itp.? Bardzo prosiłbym o informację o sytuacji i ewentualnym sposobie jej rozwiązania. Z poważaniem Jasio Kowalski”

I w załączniku przesyłasz kopie emaila z zadaniem.

O dziękuję za pomoc

Spoko, pamiętaj tylko, że ta edukacja zdalna to lekki bajzel i nauczyciel mógł, acz nie powinien, nawet przeoczyć Twój email, dlatego nie ma co zaczynać z pozycji konfrontacyjnej. :wink: