Co kilka minut rozłącza rozmowę na skype

Mam nadzieję że wybrałem dobry dział :slight_smile: Mam problem z programem skype, co około 7 min rozłącza mi rozmowę (wystąpił problem z rozmową, poczekaj spróbujemy przywrócić rozmowę ) i następnie po kilkunastu sekundach odnawia połączenie. Wcześniej nigdy się tak nie robiło, a od kilku dni dzieje się tak zawsze przy każdej rozmowie. Na pewno nie jest to problem z internetem, ponieważ np program team viewer itp działa ciągle bez zarzutów, w czasie kiedy rozmowę przerywa. Jak mogę rozwiązać ten problem?? System Windows XP. P.S. Ponowne zainstalowanie skype’a nie pomogło.

Moja rada : znajdź , najlepiej na jakiejś płycie starszą wersję Skypea i po zainstalowaniu wyłącz opcję automatycznej aktualizacji. Miałem swego czasu na XP ten sam problem.To serwisant mi podpowiedział żeby tak zrobić . Skutek : Jak ręką odjął. Po prostu najnowsza wersja moze nie być kompatybilna z systemem XP którego używasz. Pozdro !

@FANTHOMASX

Nie radzę instalować starszej wersji skypa, ponieważ za niedługo nie zalogujesz się przez nią do swojego konta. Microsoft chce w ten sposób zmusić użytkowników starszych wersji skypa do aktualizacji na nowszą.

Spróbuję na razie z tą starszą wersją, a mógłby ktoś podrzucić linka do starszej wersji tak żeby dało się zainstalować, bo przy wszystkich pisze, że trzeba pobrać alternatywną wersję skype :confused: Z góry dzieki :slight_smile: