Co kupić aby przywrócić wydajność?

Cześć mój komputer służy mi juz długi czas od jakiegoś czasu (około 2tygodnie) gry jakby się zacinają ale na krótko czego wcześniej nie było a w league of legends fps spadają mi z 60 do 3 na 3,4 sekundy po czym wraca do normy i tak co jakiś czas

Mój komputer:

AMD athlon 64x2 dual core 4200+,mmx 3dnow

płyta główna gigabyte m52ls3

karta graficzna palit 8400 gs 512

pamięc ram 3gb

dysk 160gb

zasilacz mode com 400atx 2.0 pfc

system windows XP

Dysponuje skromnym budżetem 400 zł. co mogł bym kupić aby pozbyć się problemu?

A może coś się przegrzewa - konserwacja kompa.

Zaśmiecony.

Zawirusowany.

Inne.

ubcio97 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

skanowałem system żadnych wirusów i na komputerze nie mam za dużo rzeczy wszystkie programy typu skype i inne działające w tle wyłączam przed graniem użycie procesora potrafi dojść do 95 % podczas grania temperatury w programie everest po 40 stopni . wszystko wydaje się być dobrze dlatego myślałem ze to wina sprzętu.Czytając inne posty ludzie często zwracają uwage na zasilacz , nie wiem czy mój jest dobry czy może kiedyś spalić mi mieszkanie

vs

Naprawdę uważasz że taka zmiana wystarczy? Masz jeszcze jedną szanse aby zmienić tytuł na konkretny. Inaczej wyląduje on w Koszu.