Co kupić do tej obudowy?

Witam!
Ogólnie sprawa jest taka że zamówiłem obudowę Krux Trek i szukam do tego płyty głównej, karty graficznej i tak dalej, budżet na to mam 200-300 zł (wiem mało ale jednak), dysk mam już z tego komputera na którym teraz jestem więc to odpada

Ma ktoś pomysł na resztę?
Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Może przeczytaj jeszcze raz, to co napisałeś, i doprecyzuj pytanie.

Teraz? Tak w dużym skrócie

… no to wybór masz raczej … micro. Nawet wśród ofert używanych, nie ma nic, co byłoby godne polecenia do zadań przekraczających inteligentną maszynę do pisania.

Kurde to lipa :confused: A gdybym przełożył wszystko z tego mojego PC-ta (HP 500B MT) i dołożył coś?

… to nadal będziesz miał ten sam komputer, tylko w nowej obudowie, i jeśli to było twoim celem - to cóż można więcej powiedzieć … jakakolwiek inwestycja w platformę LGA 775 rozmija się z celem.

To w takim razie co innego proponujesz?

To zależy czego oczekujesz od komputera. Do czego go używasz. Jakie masz możliwości na zwiększenie budżetu. Za 500 - 600 zł można upolować komputer poleasingowy z Core i5. Jednakże bez karty graficznej (no i ze zbędną dla ciebie obudową …)
Używana płyta z procesorem, pamięciami i kartą graficzną - pomijając kwestie sprawności - to też będzie podobny poziom.
Ale i tak jeszcze pozostanie kwestia zasilacza…
Generalnie, odnoszę wrażenie że zabrałeś się do tematu od niewłaściwej strony.

No właśnie nad zwiększeniem budżetu to nie ma co liczyć jak narazie, a od komputera akurat za taką kwotę to dużo nie wymagam pomimo tego ze sam siedzę na nim cały dzień gram i korzystam z chociażby messengera, youtuba i no w sumie chyba tylko tyle.
Od niewłaściwej strony czyli?..
Ogólnie miałem kiedyś komputer z 8gb ramu, dual corem i 1gb grafą i w sumie to mi wystarczało że tak powiem ale no

… no właśnie: czego oczekujesz ?