Co kupić koleżance na Mikołajki!

Witam!

wpadliśmy w klasie na pomysł, zresztą jak co roku, że bedziemy mieli Mikołajki. W tym roku wylosowałem dziewczynę, z którą nie rozmawiam zbyt wiele i niewiem co jej kupić. Pytałem jej wprost co chciała by dostać, ale odpowiedziala ze niewie. No cóż pytałem jej koleżanki to stwierdziły, że może jakieś kosmetyki. Więc tutaj najbardziej potrzebuje pomocy dziewczyn w wieku 15-16lat. Prezent ma kosztować około

25zł-40zł.

szkolne mikołajki i jakieś kosmetyki raczej nie pasują

Najlepiej jakiś drobiazg chociaż nie wiem jakie tam są zwyczaje w waszej szkole

simszczak… raczej nie skorzystam z twojej propozycji, a tak przeglądając inne fora to najczęsciej pada: Bizuteria, Bielizna, Perfumy. Biżuteri to raczej nie bd kupował bo to droższy wydatek. Bielizny to jakos tez nie bardzo, wiec zostają Perfumy, albo jakis oryginalny pomysł na który nie potrafię wpaść.

Idź do kwiaciarni tam mają takie fajne upominki można kupić naprawdę coś ciekawe

Moźe być misiek jakiś taki fajny duży biały albo ładne perfumki chociaż za 40 zł to ciężko dostać ładne perfumy

Ja bym się ucieszyła jakbym dostała np. jakiś ładny świecznik na podgrzewacze, maskotka też może być, albo zestaw szalik+ rękawiczki [fajne komplety ma firma Trend Station] albo jakiś ładnie zapakowany komplet pachnących świeczek.

Jakiegoś misia, ja tak zrobiłem.

przepychaczke do kibla :smiley:

chyba jej kupie ochraniacze na kolana bo lubi Siatkówke, tak mi doradzały jej koleżanki xD …

Jak nie ma, albo jak ma jakieś bidne to czemu nie :wink:

Pojechałem do sklepu i kupiłem jej Pieska. Mam nadzieje, że się jej spodoba ;]

Pluszowego ma się rozumieć?

Ja kupiłbym misia.

ja proponuje za tą kwotę kupić czystych płyt DVD - zawsze się przydadzą :), a jak nie to KŚ Ekspert :slight_smile: przynajmniej mi tak za dawnych czasów kupowano :slight_smile:

tylko to jest dziewczyna i jej Płyty DVD oraz KŚ nie bedzie potrzebny… a Pieska oczywiscie Pluszowego… xD

http://www.allegro.pl/item491400802_swa … lorow.html

kwestia koloru… Piękny prezent !

trza było jej kupić bieliznę (jak fajna oczywiście) i potem można by było ją namówić żeby ją przymierzyła (najlepiej na twoich oczach) :twisted:

moja tam się interesuje informatyką, administracją serwerem na SBSie i inne :razz: