Co kupić Palit Geforce 8600 sonic+ Sli czy radeon 4870

Więc tak jak w temacie co kupić. Interesuje mnie wydajność w grach na jakiej karcie będą lepiej chodziły. Interesują mnie osoby które się na tym znają a nie, że im się tak wydaje. Z góry dziękuje.

radeon

oczywiście że hd4870, 8600 w sli nawet się nie interesuj bo to ogromna przepaść wydajności między radkiem

PS: a pod jakiego kompa chcesz kupić kartę?

athlon x2 5600+ ram 1 giga ale kupie 2 albo 4 giga zasilacz 450w

Jeżeli masz Windowsa 32 bit.

To i tak będzie widoczne 3 GB.

Więc polecam zakup 2 GB.

Albo 4 GB i Windowsa XP lub Vista 64 bit, który jest w języku angielskim

tylko jaki zasilcz oby nie jakiś szais to jest najważniejsze by markowy

Ten Athlon i właściwie każdy inny nigdy nie wykorzysta pełnej wydajności Radeon-a 4850 więc tym bardziej 4870. Zmień platformę na Intela.

Co ty mówisz 5600+ nie uciąga 4850 chłopie 5600 uciąga sli 8800gt więc sory ale bez proclemu uciągnie

A propo jaki ten zasilacz

Zasilacz raczej do wzmianki, gdyż mam trackera 450w

Zmień zasilacz.

A co do grafiki, to wydajniejsza będzie HD4870. W SLI się nie opłaca pchać, dość, że mało gier potrafi z tego korzystać, to 8600 ma słabą wydajność.

Polecam ten zasilacz:

http://new.benchmark.pl/index.php/testy … /1212.html

Jest poprostu znakomity!

Intel płaci Tobie za takie brednie?

ryglicki1 JesperKyd

miałem i mam od 7 lat procesory AMD. Co nie przesłania mi faktów i rzeczywistości: Amd było dobre do 2006 roku od lata 2006 rządzi Intel, czy to komuś się podoba czy nie, tak jest i żadne utyskiwania takich fanboy-ów jak wy tego nie zmieni. To że od przeszło 2 lat jesteście zacofani i nadal tkwicie w prehistorii nie uprawnia was a właściwie nie daje wam jakiegokolwiek prawa do pisania na forum i kwestowania słów innych, zaprzeczaniu faktom, wprowadzania innych w błąd i zwłaszcza mówieniu że innym ktoś płaci czy wypisuje brednie. Fakty są takie że wasze zacofanie i głupota daje wam mniemanie że możecie się wypowiadać publicznie i innych obrażać, efekt tego taki że strzelając do innych wystawiacie swoje gołe tyłki na kopa. Macie czytajcie i jeżeli jesteście zdolni do jakiejkolwiek analizy tych wiadomości zweryfikujcie swoja wiedzę. Banda dzieciaków neo dorwała się do net-u i szczeka… Przypominam wam że autor tematu prosi o wypowiedzi ludzi którzy wiedza co mówią anie którym się to tylko wydaje.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4094-7

http://www.frazpc.pl/artykuly/609/MSI/i … ona/RV770/ punkt TESTY SKALOWANIA Z CPU.

Peter tylko wiesz zależy ile ma kasy na części , zasilacz który proponujesz jest znakomity ale kosztuje swoje

jak mam mało gotówki to niech bierze OCZ sxs 500w,

PSKabutO i może według Ciebie musi zmienić platforme na intela i wyżucić kase w błoto, ja wiem że intel rządzi ale jego 5600+ jest lepsszy od wielu C2d, więc jak nie kręci to lepiej jak ma athlona, i jeszcze amd/ati

Nie rozumiem o co Ci chodzi KabutO , ten procek nie będzie ograniczał tej karty, można sprawdzić jego wydajność mniej więcej ustawić minimalną rozdzielczość i mnimalne detale, i wtedy wiadomo ile wyciąga twój CPU, ale tak czy siak opłaca się tą karte kupować do tego CPU

i Ty rafał92 cierpisz na letnie przesilenie?

Napisałem wyraźnie x2 5600+ podkręcony czy nie tak jak i żaden inny procesor AMD podkręcony czy nie nigdy nie wykorzysta w pełni wydajności 8800GT/Radeon 4850/4870. Co tu jest nie wyraźnie napisane, czego piszecie bzdury jak jasno na białym dałem wam dowód że jest inaczej nisz piszecie. Jak byście napisali w trybie przypuszczającym to co innego a nie stwierdzacie że AMD będzie szedł równym krokiem z 4850/4870.

Szkoda słów

szkoda słów na co Ty wypisujesz ryglicki1, jak byś miał trochę przyzwoitości to byś przeprosił za wprowadzanie ludzi w błąd. Po co się publicznie wypowiadasz na tematy o których nie masz większego pojęcia.

Do wydania mam około 1000zł więc nie będę zmieniał procka na intela mam od jakieś 8 lat athlony i nigdy nie narzekałem wiem, że nie są za dobre do kręcenia ale są za to tanie i wydajne. KabutO to niby jaki intel pociągnie 4870 może mi powiesz, że pentium 4. A tak pozatym to fajnie, że ati współpracuje z amd i by robiła takie karty które amd nie pociągnie:P