Co kupić wychowawcy na zakończenie roku?

Hejka

Dziś ma zakończenie roku szkolnego (3 klasa gimnazjum), i zastanawiam się co można kupić wychowawcy (facet) ???, rok temu i dwa lata temu mieliśmy wychowawczyni no to wystarczał kwiatek…Ale facetowi kwiatka?? no nie wiem…

Proszę o jakiś odp. bo naprawdę nie mam pojęcia co kupić wychowawcy (napisze, że ma z 65 lat…)

Kup mu np. jakąś dużą czekoladę lub czekoladki np. merci :stuck_out_tongue: lub jakieś opakowanie ciastek. Nauczyciel i tak dostanie dużo kwiatków itp, które wyrzuci, a czekoladki chociaż da dzieciom. :stuck_out_tongue:

albo czekoladki albo flaszka :wink:

no sorry, ale trzecia klasa gimnazjum to nie wystarczy kwiatek :expressionless: facet prowadził waszą klasę trzy lata, kończycie szkołę, wypada mu dać większy prezent, najlepiej z jakąś dedykacją od klasy, żeby na zawsze została pamiątka a nie kwiatek który się po paru dniach rozsypie…

edit: pytasz o o prezent tylko od siebie tak? w tym wypadku myślę że wystarczy kwiatek (co z tego że facet, im też się kupuje kwiaty) albo czekolada, flaszki może raczej nie wypada…

jak tylko ty to czekaladka falszka a jak klasa to jakaś kśiążka z dedykacja dużo fajnych takich ozdobionych mozna kupic niedrogo koszt 50 zł na tyle osob

nie on nie był naszym wychowawcą przez 3 lata tylko przez 1 rok… uczy nas matmy na początku 3 klasy został naszym wychowawca bo nasza ex wychowawczynią miała zwolnienie lekarskie na calyyyy rok

No to on dostanie jakiś tam prezent od klasy bo była zrzutka

no ale flaszki mu nie dam bo jeszcze by sobie coś pomyślał…

Wg. mnie nic mu nie powinieneś kupować. Ma taką pracę, takie zarobki, tyle wolnego - że według mnie powinno mu to wystarczyć.

oj dobra tam kupie mu kwiatka :P:P:P

=D>

pewnie cala klasa bezie miała jakiś mały upominek dla niego (np. kwiatek), no to ja z pustą ręka pójdę?? i na idiotę wyjdę…

Dam mu Kwiatka i po kłopocie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dzięki za wszystkie odp.

Myślę, że temat można już zamknąć

Mogli byście się złożyć i kupić wiatrówkę od klasy . Ale chyba już trochę za późno

A tam wiatrówkę, granatnik od razu…

albo i bombe atomową, LOL

PS.Kwiatek nie wypada, coś innego wdg. mnie

; D . Zależy jeszcze jaki facet był dla waszej klasy . U nas w podstawówce ( parę lat temu to było ;p ) nasza wychowawczyni miała nas przez 3 lata a na koniec kupiliśmy jej łańcuszek ze srebra .

Pendriva 1GB jest w cenie kwiatka i pożyteczne.

dobra było minęło. Jestem już po zakończeniu roku. Wyszedłem ok. 17 z domu, a przed chwilą z szkoły przyjechałem lol… jest teraz godzi. ok.21.10…

kurde, ale pomysł wiatrówka… może odrazu grobowiec mu wykupić??

kurcze teraz to sie sie szkoda zrobiło… skończyła się szkoła, teraz LO i kolejny stres :(:(:(:frowning:

jaki tam stres w LO masz ? chyba jak na mature wchodzisz. A tak to przez 3 lata możesz sie opieprzać i na równi z kujonami wychodzisz. (przynajmniej tak u mnie w szkole sie działo).

sry za off i pozdrooo all :slight_smile: