Co kupić xbox czy pc?

tylko pc konsole to przeżytek i dziadostwo.na konsoli nic się nie zrobi a na kompie ile możliwośći.

za 2-3lata będą emulatory do każdej konsoli i gry z PS3 będą chodzić na kompach z 60fps… konsole są do … każdy wie do czego :slight_smile:

Szkoda tylko że nie wiesz że na PS3 masz oficjalny support linuxa.

Boże, może emu PS2 wtedy powstanie, zanim będziesz miął emu PS3 będziej już PS4, kolejna osoba która dostała pc na urodziny i konsole s**k bo tak. 8)

mowa o xboxie czy xbox360?

jak chcesz grać to kupujesz konsole do gier która służy do grania w gry. tak samo jak bolid do scigania …

FPSy to pomylka ? lol na xbox360 nie istnieje cos takiego jak scina,spadki fspów itp… gry sa robione specjalnie pod możliwości konsoli! a nie jak w przypadku pc , co chwila musisz polepszać sprzęt bo nowe gry już nie chcą chodzić…

zresztą ceny gier sa podobne do pc… no chyba ze chcesz grać w takie np cs z 1999 którego kupisz za 45zl…

FPS czyli “First-person shooter”, nie chodzi mi klatki na sekunde :slight_smile:

Ja wołałbym pc, bardziej funkcjonalny

Jeśli masz jakieś 4-6tyś zł na kompa to spokojnie bym Ci go polecał, ponieważ na nim wrazie czego zrobisz wszystko a na Xbox już nie koniecznie.

Szczególnie jak kupisz dobrego kompa to starczy Ci na pare lat spoko.

Ja swojego kupiłem 3 lata temu (komp taki jak w podpisie i nie narzekam do dziś)

Przez te wszystkie lata dokupywałem tylko ram 512 i dysk 250GB a tak to wszystko chodzi na standardzie w dodatku pięknie chodzi.

Zdecydowanie Komputer :wink:

Komp jak nic! Oczywiście wypasiony…

GeForce 8800, Intel Core 2 Duo - bardzo dobra karta i procek, teraz chyba najlepsza. Ja jakbym miała do wyboru to albo konsole to brałabym PC.

tylko że jak do grania ma być to w kompie co 2 lata będziesz musiał podzespoły wymieniać bo gry wychodzą na coraz lepszej technologi, a w Xklocku nic nie trzeba bo robią grę pod ten sam moduł