Co Kupic za Laptopa Lenovo czy Acera pomocy

Witam chce kupić laptopa za bardzo nie znam sie na tym ale mam 2 typy do 1600 zł który wybrać

lenovo http://www.dccomp.pl/ideapad-b560-p6100 … 27152.html

czy acer http://allegro.pl/laptop-acer-aspire-57 … 30360.html

prosze o pomoc

Zdecydowanie Lenovo. Jest to chińska firma, ale współpracowała z IBM. Produkty ma solidne. Nie jest to chiński badziew, tylko poważny sprzęt.

Acer to dziadostwo, mojemu kumplowi po miesiącu używania wytarł się plastik i wyglądał fatalnie. Poza tym często padają płyty główne. Moja subiektywna opinia oparta o doświadczenie.

Cześć,

Nie przesadzajmy z tymi Acerami, jednak Lenovo jest lepiej wyposażone (w sensie mocy). Rozważ również Tośkę, kosztują odrobinkę drożej, ale mają teraz bardzo fajną gwarancję oraz Win7 - bardzo dobrze nam schodzą i klienci są zadowoleni.

P.S. Lenovo nie ma chyba HDMI, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie ( w opisie który podałeś raczej jest błąd).

Pozdrawiam,

K.

Ja sam mam acera i jestem pozytywnie zaskoczony. Ostatnio jest to jedna z najlepszych firm prod. notebooki (acer,asus,dell). Polecałbym ci bardziej acera od lenovo ponieważ jest mniej awaryjny i atrakcyjniejszy a co najważniejsze - tańszy. Gwarancja Door-to-door ,profesionalna pomoc techniczna - nic dodać nic ująć. A to, że Acery się psują to mit, bo wszystko fajnie śmiga :wink: Pozdrawiam :wink:

Ja swojego Acera męczę już od 3 lat, ani razu się nie popsuł, działa cicho, nie grzeje się bez powodu i póki się nie zepsuje, to raczej nie zmienię laptopa, bo nie mam takiej potrzeby. W domu mam drugiego Acera. Moi znajomi też mają Acery i są zadowoleni, więc nie należy przesadzać z tym, że Acery są kiepskie.

Lenovo jest troszkę lepiej wyposażone, jak wyżej zauważono ale wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam!

Acer miał okres że produkował trochę gorszę laptopy (jakościowo), ale ostatnio gdzieś był artykuł o tym ża acer znów nie ustępuje konkurencji i produkuje b.dobre laptopy. Kuzyn ma takiego właśnie laptopa, już 4 lub piąty rok. Nie szanował go zbytnio, spadł nawet z ok. 1,5m, uderzył rogiem i lekko pękła obudowa jedynie. Jedyne co było wymieniane to zawiasy i górna obudowa (na własne życzenie). Teraz laptop działa dalej dobrze, cicho i zbytnio się nie nagrzewa. Jedynie bateria trzyma ok.40min ale to chyba naturalne dla starszych laptopów.

Pozdrawiam

PS. Do czego laptop ma służyć? Napisz czy chcesz głównie używać do pracy/pisania/przeglądania internetu czy bardziej do rozrywki?